Otec měl hlídat dceru jednu noc. Po hodině hlídání se matka dozvěděla děsivou zprávu

Pokud má rodič dítě rád, chce mu dopřát krásně dětství, tu nejlepší péči a hlavně bezpečí. Dobrým příkladem je Amy, matka malé Cheyenne Rae.

Oba dva rodiče malé holčičky se rozvedli, když měla jen několik měsíců. Holčička padla Amy do péče a otec viděl svoji dcerku pouze o víkendu. Takový jeden víkend bohatě stačil a život pro malou se změnil v děsivý horor.

Kdyby Amy věděla co přijde, rozhodně by dcerku do péče bývalého manžela nedávala.

Ani né za hodinu poté, co si vzal dcerku na víkend, sdělili Amy tu nejhorší zprávu v životě. Holčičku museli do nemocnice transportovat vrtulníkem.

Teprve 8 měsíční děvčátko jako každé jiné často plakalo a James, dívčin otec, si nevěděl rady. Co napadne chlapa jako první?

Ztratil nervy a za vědomím, že se holčička uklidní, s ní začal bouřlivě třást hlava nehlava. Holčička měla zlomenou lebku a krvácení do mozku.

Když zdrcená matka přijela do nemocnice, Cheyenne upadla do kómatu. Lékaři jí řekli, že holčička se s největší pravděpodobností už neprobudí. Když slyšela tuto děsivou zprávu, jako by její život ztratil smysl.

Amy tomu nemohla uvěřit, že by její bývalý muž, James, se kterým žila 10 let, byl schopen jejich dítěti udělat něco takového.

Bylo tomu bohužel tak, a James byl odsouzen na 20 let za mřížemi.

Lékaři malou pacientku operovali, ale naděje na úspěch byla téměř nulová. Naštěstí se stal zázrak a Cheyenne dokázala, jak silná je to bojovnice!

Dnes už jí jsou 3 roky a roste o stošest.

Nejprve si lékaři mysleli, že bude mít děvčátko dlouholeté následky a bude navždy ochrnutá.

Naštěstí se díky rehabilitaci a lékařské péči podařilo! Je to zázrak... protože jediné, co jí ze zdravotního hlediska tíží, jsou problémy s rukou a nohou. Díky bohu, že vůbec přežila a rychle se zotavuje.

Je to odporné! Ačkoliv si můžete myslet, že jsou vaše děti v bezpečí, najdou se i takové osoby, které vaše děti mohou vychovávat několik let.

Ze dne na den se z nich stanou psychopati a ohrožují to nejcennější co máte na životě.


loading...