Ovoce, které může nahradit chemoterapii! Farmaceutické firmy zuří

Rakovina je jedna ze zákeřnějších civilizačních chorob, která nás všechny straší v posledních letech.

Pořádná účinná léčba snad ani neexistuje, lidé pořád více umírají a stále na ní není lék.

Internetem se ale šíří informace o „zázračném" ovoci, které by mělo nahradit chemoterapii, dnes nejvíce propagovanou metodou v boji proti rakovině.

Pokud je to pravda, tak se lze chránit před rakovinou přírodní cestou, což se pochopitelně nelíbí velkým farmaceutickým společnostem.

Jejich přáním by bylo, aby lidé nevěděli o kouzelném ovoci ze Střední Ameriky.

„O ovoci nevíme proto, že určité velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi k prodeji.", řekl redaktor magazínu ezopress.sk

Graviola, nebo také Láhevník měkkoostenný nebo quanabana, je tím výjimečným ovocem, jež svými pozitivními léčitelnými účinky jen překypuje. Rostlina kvete celý rok a lahodné plody dozrávají každý měsíc!

Zdroj: Flickr.com

Jaké jsou účinky Gravioly?

Podle vědeckých výzkumů, vedených již od 70. let, bylo doposud zjištěno, že má ovoce antibakteriální a antimykotické účinky, snižuje stres, podporuje nervový systém, reguluje hladinu krevního tlaku, pomáhá při léčbě deprese a podle výsledků laboratorních testů zabíjí i rakovinu!

Zatím bylo prokázáno, že účinně útočí na zhoubné buňky 12 typů rakoviny a zabíjí je, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky…

Oproti chemoterapii má Graviola výhodu v tom, že u ní nebyly prokázány žádné vedlejší účinky a ani nepoškozuje zdravé buňky těla.Seženete ji například přes internet, kde se také dočtete zajímavé recenze a reálné zkušenosti lidí, kteří si tabletky či džus z tohoto ovoce zakoupili.

Tabletky nejsou nejlevnější a tak koukáte-li na cenu, můžete narazit i na podvodníka, který produkt umí ošidit a neobsahuje pak značné množství tohoto ovoce. 

Zdroj: Informace a zdrojový článek: Sdilejte.to, Ezopress.skloading...