Pablo Escobar míří do kin! Co na něj říkáte?

Do kin míří velmi očekávaný film Escobar, který už od názvu svědčí o tom, že to bude nářez. Ovšem pozor! Názory diváků, kteří film již viděli se liší v tom, jestli divák viděl veleznámý seriál Narcos od televizní stanice Netflix. Jestliže  Narcos znáte, pravděpodobně Vás film ničím nepřekvapí a uvidíte všechno, co jste již viděli. Na druhou stranu  Javier Bardem a Penélope Cruz v hlavní roli by v Česku mohla pozvednout aktuálně zoufalou náštěvnost tuzemských kin.

Děj se odehrává kolem Pabla Escobara, brutálního zločince, bezohledného vraha, narkobarona a vládce kokainového impéria, ve své době jednoho z nejbohatších lidí planety. A jednoho z nejnebezpečnějších. Pablo, táta, ochránce chudých, manžel a také pozorný milenec. Jednoho musíte nenávidět, druhého můžete milovat.

Dohromady Pablo Escobar, kterému jeho rozporuplnou tvář propůjčil Bardem. Novinářka Virginia Vallejo, kterou ztvárnila Penélope Cruz poznala nejdříve Pabla, muže, jenž staví domy pro chudinu, umí být zapálený pro věc i galantní. Když objevila Escobara, nelítostného kriminálníka, bylo pozdě. Pablovo kriminální kokainové království stále roste, má miliony dolarů, vlastní malou armádu, drogy prodává v tunách. Chce ale víc a jedno mu stále chybí – respekt. Rozhodne se, že si ho vyslouží zabíjením. Vytoužený respekt mu má přinést krev a co nejvyšší částka na mezinárodním zatykači. Jeho jméno najednou znamená strach, země se zmítá ve válce a teroru, do hrobů putují malí gauneři i vysocí politici. Krvavý pohár ale přeteče a Escobar se stane důležitým cílem pro americké tajné služby.


Trailer Escobar loading...