Pamatujete si ještě na tuto buchtu? Neuvěříte, jak dnes Miluna ze Slunce seno vypadá

Pokud vaše osobnost nepatří mezi rozmazlené náctileté fracky, určitě vám bude řikat něco kultovní trilogie od Zdeňka Trošky Slunce, seno.

Aby ne, když jí rok co rok vysílají v televizi, takže určitě neexistuje jediný člověk, který by neznal boží šťávu Milunu.

Její představitelka, výborná herečka Petra Pyšová sice nevyhrála boj o největšího alfasamce z vesnice, avšak v osobním životě se jí to podařilo.

Přestože stále vypadá zachovale a její vrstevnice jí nemohu konkurovat, je Petře  dnes neuvěřitelných 51 let. Své nadějné herectví ukončila v roce 1994 a vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd UK... a dosáhla velkých věcí.

Kariéru herečky skončila tak rychle, jako ji začala... No tedyv TV jsme ji mohli na obrazovce vidět ještě dvakrát.

Jednou jako hlasatelku a později po mateřské povinnosti v roce 1998 jako moderátorku politického diskusního pořadu Nedělní partie, ale tím její vystupování na obrazovkách skončilo.

Petra šla za štěstím... Jejím mužem je vlivný manažer ČEZu Vladimír Schmalz. Takže je dá se říci, hezky za vodou a do konce života asi nebude muset zvednou zadek z gauče. Nejlepší léta má za sebou, nyní si může užívat.

Vystudovala žurnalistiku a chtěla se věnovat novinařině, jenže platy v médiích nestojí za moc. Nakonec se potkala právě s Vladimírem, ale pracovat chtěla stále.

Nějakou dobu pracovala v bance, později se ujala manažerské pozice v ČSA. Je tedy velmi pravděpodobné, že Petra bude velmi schopná žena a i bez svého manžela by se dokázala dobře uživit.

Stejně jako všichni lidi, i celebrity se časem mění. Podívejte se například na to, jak dnes vypadá Kevin ze Sám doma.loading...