Pašeráci jsou čím dál chytřejší! Drogy pašují nejstarší leteckou poštou

Pašeráci drog jsou sakra vynalézaví a pro peníze udělají cokoliv! Je to pro ně snadný výdělek bez námahy, hlavně pokud nemusí obětovat holý zadek. Veškeré hranice jdou stranou, padají hlavy a umírají zvířata.

Poté, co se ukázalo, že převážet kokain v zadku není zrovna nejchytřejší, si už celníci nenechají ujít ani jednu škvíru a vše důkladně kontrolují.

Pašeráci vymýšlejí, jakým způsobem dostat nelegální věci a látky přes hranice. Pamatujete ještě na fiasko s bílím práškem v banánech v Lidlu? Další skvělý nápad dostali pašeráci, kteří chtěli pašovat extázi z Iráku do Kuvajtu.


Zdroj: Boredpanda.com / Al Rai

Bylo to nenápadné a téměř výborně promyšlené! Na tuto prácičku jim stačil obyčejný holub, kterému na záda připevnili pytlík podobný barvy peří.

V kapse měl nafutrováno dokonce i 178 tablet extáze, za což už by byl pěkný balík. Největší fail bylo to, že holuba celníci sledovali od začátku jeho letu a nad budovou celnice ho odchytili.

Holubi jsou velmi schopné nástroje na pašování, protože dokáží bez oddechu proletět až 150 km a dokáží unést náklad, který odpovídá 10% jejich osobní váhy.

Zdroj: Boredpanda.comloading...