PEKLO SVĚTA! 15 libovek, které koupíte jen v Číně

Sice tady v Česku Walmart nemáme, ale představte si velký obchodní řetězec, ve kterém koupíte úplně všechno. V zahraničí je velmi populární, protože tu najdete vše.

Ano, úplně vše a to včetně šokujících produktů, které vám například v Číně jako turistovi vyrazí dech.

Měli byste vědět, že v čínském Walmartu najdete totálně epické podivnosti, zvrácenosti, prapodivnosti atd.


1. Tisíce druhů vajec ze zvířat a snad i z robotů?

Pokud ve Walmartu dojdete do sekce s vejci. Najdete tam spoustu bílých vajec, hnědých vajec, organických vajec a neekologických vajec? Jak vejce nemůže být ekologické? Snesl ho snad robot či ho nějak synteticky vyrábí?


2. Hlava žraloka

No jde vlastně o přímořské jídlo a protože někteří lidé stále věří v tom, že maso ze žraloka je ochrání před rakovinou, není to nic moc divného. Mimo jiné žraločí chrupavka je výborná na klouby. Někoho to však možná překvapí, takže...

 


3. Prasečí hlava.

Ať už hledáte dokonalý kostým na Halloween nebo dětský maškarní ples, nebo se chcete na Youtube prostě vydávat za příšeru, v Číně mimo slaninu najdete i vepřovou hlavu. Zajeďte si do Walmartu v Pekingu.

 


4. Zázračná dietní voda.

To že po Coca Cole přiberu, to už vím, je tam mnoho cukrů stejně jako v energy nápoji, džusu nebo i Dobré vodě. No ale nikdy jsem nepomyslel na to, že bych přibral nějaké ty kalorie z obyčejné neochucené vody. V Číně jsou zřejmě napřed. Prodávají tam dietní vodu :D To prostě nevymyslíš.

 


5. Je libo 5 kg masa krokodýla na večerní grilovačku?

Tohle musí být snad sranda! Uvědomuji si, že všechny kultury na světě jsou odlišné, a některé prostě nemusí kuřecí, vepřové nebo hovězí... Ale neviděl jsem ještě, že by měli v obchodě na prodej maso krokodýla.

Slyšel jsem, že na tržnici v Asii si koupíte i psa, ale snad je nereprezentují v supermarketech? Pro nás to může vypadat divně, ale pro tamní obyvatele zcela normální.

 


6. Snickers + baterie zdarma

Chuti to nepomůže, ale proč sakra balí k čokoládové cukrovince 2 AAA baterie?

 


6. Olej balený s džusem... dobrá kombinace.

 


7. Brambůrky s příchutí okurky.

Sice se u nás neuchytila příchuť pitné vody a brambůrky doufám také ne... hnusná kombinace že?

 


8. Živé žáby

 

9. Živá želva.

 

10. Želvy míchané s žábami. Pochoutka.

 


11. Rýže na váhu. Tradiční čínská příloha...

 


12. Sušené chobotnice

Vypadá to, že prodej čerstvých a sušených zvířat je v čínském Walmartu trendy. Dali byste si tyto chutné vypadající sušené chobotnice?

 

13. Liščí maso.

Tato stvoření jsou tak krásná, že nechápu ani jak je může někdo chovat na kožešinu natož na maso. Mimo liščí prodávají také maso z osla. No, začíná to vypadat, že se Číně vyhnu obloukem.

 

15. Donut s příchutí kuřecího masa.

Ano, čtete správně a nejedná se o překlep. Donut posypaný moukou vyrobenou z kuřecího masa... Nic pekelnějšího jsem neviděl.

 

Tohle je 15 věcí, které u nás nekoupíte a možná vás překvapí, že to někdo vůbec jí. Pokud se vám výběr patnácti fotografií líbil, zanechte vzkaz a přidáme dalších 10 šokujících věcí, o kterých jste možná nevěděli.

Zdroj fotografií: mojly.comloading...