Píchá si do svalů nebezpečnou látku! Chce pokořit rekord! Zaplatí za to mrtvicí, varují lékaři

Někdo tráví hodiny každý týden v posilovně, aby se mohl pochlubit svými svaly. Tvrdě dře a maká na sobě...

Cvičení ale není vše a z 80% závisí také na kvalitní vyvážené stravě, bez které vám svaly prostě neporostou.

Pravda je taková! Mnoho lidí se snaží fitness prostě nějak přelstít! Nechtějí čekat 5 nebo 10 let, než budou spokojeni s objemem svých rukou.

Jinak to ale nejde, roste to pomalu! Spousta kulturistů však sáhne po doplňcích stravy, ale někteří i po zakázaných steroidech.

Jednadvacetiletý Rus Kirill Tereshin má od léta novou zálibu. Píchá si do svalů na ruce nebezpečnou látku, olej synthol, který ho může i zabít.

Ani 40° horečky, které na úkor toho dostal, ho neodradily od napíchání litrů oleje do těla.


"Měli by ho zavřít na psychiatrii a začít léčit," píše jeden komentující pod fotky Kirilla na sociálních sítích, kde se muž rád chlubí svými svaly.

Na první pohled je vidět, objem jeho rukou je nepřirozený a hned vám dojde, že tohle dobře skončit nemůže!

Původně pracoval v armádě, kde po jeho propuštění jednadvacetiletý Rus si začal v létě píchat do svalů na rukách velmi nebezpečný olej synthol, který používají kulturisté na zvětšení objemu svalů, ačkoliv na síle jim to nijak nepřidá.

Zdroj: instagram.com

Sval nevyroste sám o sobě, ani olej jeho růstu nijak nepomůže. Kirillovy bicepsy už mají obvodově šedesát centimetrů, o celých 26 víc, než když s olejem začal, a nemíní jen tak skončit.

Nejprve si do svalů páchal dávku pouhých 250 ml. syntholu, ale svaly se mu zvětšily jen o pro něj zanedbatelné tři centimetry. S výsledkem nebyl spokojený a chtěl víc a víc! Přirovnejme ho například narkomanu, který si píchá omamné látky.

Zdroj: instagram.com

"Abyste dosáhli téhle velikosti, musíte si napíchat litry. Když jsem s olejem začal, dostal jsem horečku. Měl jsem čtyřicítky, ležel jsem v posteli a myslel si, že umřu. Nakonec to ale všechno dopadlo dobře a jedu dál...," vypráví Tereshin.

Od léta přibral už šest kilo a pořád není spokojený. Rád se chlubí svými svaly na sociálních sítích, kde se lidě spíše do něho naváží, nebo vyjadřují obavy o jeho zdraví.


Zdroj: instagram.com

Reagují na to lidé různě! Někdo, kdo nepozná že z fitka to mladík rozhodně nemá,, ho i obdivuje. Spousta to ale považuje za vysloveně ošklivé.

Doktoři mohou jen souhlasit! Kirill si podle nich zahrává se zdravím. Přeci jen olej ve svalech není nic, co by bylo tělu vlastní. To už si tam rovnou může píchat vepřové sádlo....

Synthol je něco, čemu bychom se měli vyvarovat obloukem! způsobuje embolii,  infekce, cysty ve svalech, poškození nervů a také mrtvici. Ačkoliv jsou škodlivé efekty oleje známy, spousta kulturistů na ně nedá dopustit. K dostání jsou i volně na internetu.

Zdroj: instagram.com

Je to stejné jako s kuřáky! Všichni ví, že kouření způsobuje rakovinu plic a dalších 150 nemocí... nikdo ale nehodlá přestat a dobrovolně se raději zabijí a ještě to odůvodní tím, že na něco umřít musí.

Zdroj: Blesk.cz, Refresher.cz, Thesun.co.ukloading...