Pijte tento nápoj denně a zhubnete 2,5kg za 5 dnů! Funguje to

Máte nějaký ten kilogram na víc? Zkusili jste mnoho diet, ale vždy jste nabrali zpět svoji váhu? Chcete-li pomoci a nevíte jak začít, přečtěte si naše rady, které se vám mohou hodit.

Mnoho žen si zakládá na své postavě a hlavně v létě, kdy se všichni promenádují v plavkách u vody, je to téma číslo 1.

Ženy jsou s sebou vždy nespokojené a patříte-li mezi ně... chcete se dostat zpět do formy, doporučujeme číst dále.

Jedna věc je chtít a druhá je pro to něco udělat... Pokud chcete mít pěknou postavu na dovolenou, nestačí sedět za klávesnicí a hledat návody, jak dietu nějak ošulit... Držte se následujících tří základních pravidel, které vám pomohou v cestě za vaší vysněnou postavou.

1. Zdravá a vyvážená strava

Zapomeňte na rychlovky, vyvarujte se buchtám, sladkostem, smaženým jídlům a omezte bílé pečivo. Najděte si na internetu nízkokalorický jídelníček, díky kterému přestanete dále přibírat. (ale v žádném případě nedržet hladovku!)

2. Začněte cvičit a hýbat se

Začnete cvičit s vlastní vahou, nebo si najděte nějaký sport, který vás bude bavit. Díky fyzické zátěži docílíte toho, že s tukem nebudete hubnout převážně také svaly.

3. Pijte pravidelně tento nápoj

Pomůže vám s metabolismem a to velmi rychle! Levný a chutný nápoj si můžete připravit doma a stačí ho pít po dobu alespoň 5 dnů.

Neuvěříte nám, že v kombinaci těchto 3 pravidel rychle zhubnete alespoň o 2 kila.

Samozřejmě nečekejte výsledky, pokud budete lenošit u televize a popíjet tento nápoj. Váš problém s nadváhou nevyřešíte bez tvrdé dřiny! 

Držte se tří pravidel, a věřte nám, že brzy zaznamenáte první výsledky. To vám dodá motivaci pokračovat v tom, co opravdu funguje.

Co budete potřebovat?

- 1,5l vody (cca 8 sklenic)
- 1 velkou lžíci nastrouhaného zázvoru,
- 1 okurku nakrájenou na plátky,
- 1 citron nakrájený na plátky,
- 12 listů máty

Připravit jej dokáže snadno každý. Stačí všechny přísady smíchat s vodou a nechat přes noc odstát na chladném místě. Ihned ráno můžete vylouhovaný nápoj ochutnat a popíjet ho pokaždé, kdy budete mít žízeň.


Oproti práškům, které často ani nefungují, je velkým plusem levného přírodního nápoje (spalovače tuku) jeho lahodná, osvěžující chuť, a tak ho můžete pít pro zdraví a pěknou postavu!loading...