Plánujete doma bazén? Toto jsou nejprodávanější druhy

Ještě před deseti lety byly bazény symbolem luxusního bydlení. Dnes ho můžete vidět téměř u každého rodinného domku. Toužíte po bazénu na zahradě? Máte děti, které by rádi ve vodě dováděly? Tak to stojíte před těžkým rozhodnutím. Nenechte se napálit od prodejců a pochybných firem. Tento článek vám vysvětlí, jaké jsou typy a který bude pro vás nejvhodnějším. Teď po konci sezóny se internet nabídkami bazénů jenom hemží. Určitě máte mnoho otázek, které vaše rozhodnutí mohou ovlivnit. Na koho se ale obrátit?

Nabídky některých prodejců po prázdninách jsou dosti lákavé a mnoho z nich nabízí stejnou službu za jiné peníze, takže pokud chcete kvalitní práci za příznivou cenu, doporučujeme specializovanou firmu Izoplast a.s. - Bazény České Budějovice.

Plastové bazény

Plastové bazényZáleží-li vám na kvalitě, plastové bazény mají dlouhou životnost. Díky tomu, že jsou zapuštěné do země, vypadají elegantně a jsou nenápadné. Polypropylenové bazény se vyznačují skvělou cenou a kvalitou. Jestliže se vám nelíbí klasické nabízené tvary (kruh, ovál a obdélník), můžete si nechat postavit tento bazén na míru, dle svých představ.

Z pravidla bývá použit materiál deskový polypropylen, který má stálou barvu a vysokou výdrž proti mechanickému poškození. Nemusíte se bát, že by ho vaše malé děti mohli poškodit.

Nadzemní bazény

Né každý chce mít bazén zapuštěný ve své zahradě a tak často lidé sahají po tomto typu. Svou jednoduchou montáží a kulatým tvarem, se tak stávají dostupným řešením za nízké náklady. Nemusíte řešit žádné stavební úpravy a tak si vodní radovánky můžete užívat již první den. Nadzemní bazény jsou zhotoveny z polypropylenu, a protože nejsou zapuštěné v zemi, drobná mechanická poškození si můžete opravit sami. Nadzemní bazény jsou nejrozšířenější a to proto, že si je může dovolit dnes každý.

Foliové bazény

Fóliový bazénSrdce těchto bazénů tvoří speciální hydroizolační folie, díky které je možné vytvořit bazén jakéhokoli tvaru. Bezproblémově se dokáže přizpůsobit místnosti v domě, kde bazén plánujete. Při výrobě folie se používá špičkový materiál, který zaručuje dlouholetou životnost a vysokou pevnost. Foliové bazény se hodí při rekonstrukci starých ale i nových betonových bazénů.



loading...