Po rozchodu zdokumentovala svojí sebevraždu na INSTAGRAMU

Mladí čínská dívka v Shanghaii neunesla rozchod se svým přítelem, který se pro ni stal tragickým. Aby se mu pomstila, rozhodla se spáchat sebevraždu. Každý krůček až do své smrti zaznamenávala na svůj profil na instagram -> jojotsai1012. Pozor! Lidem se slabým srdcem se dívat nedoporučujeme.

Dívka se pravděpodobně nedokázala vyrovnat se situací a zapomenout na svého přítele. Přesto že na světě měla rodinu a přátele, kterým na ni záleželo... svůj stav psychicky nezvládla a bezhlavě naplánovala sebevraždu.

1. Soused její sebevraždu potvrdil a jen dodal komentář:

"Je to pravda, že žijeme ve stejné budově, zemřela v sobotu ráno. Ať už to udělala z jakéhokoli důvodu, musela mít sakra odvahu se zabít? Doufám, že najde klid v posmrtném životě." Smutný příběh začal před dvěma týdny, kdy začala publikovat fotografie s podivnými tagy a popisky, což depresivně vypovídalo o jejím rozchodu s přítelem. Než aby někdo dívce pomohl, raději ji komentovali fotografie nesmyslnými a urážlivými komentáři.

Death in Instagram: Young Chinese Documented His Suicide (1)

2. “Naposled, bude můj život nanic - sebevražda. - Chci zapomenout na všechno, převzít kontrolu nad vaší náladou a nebrečet po nocích z bolesti, ale nemůžu - nemůžu nic dělat. Pro mě je to příliš nespravedlivé, nemohu to vydržet. "

Po tom napsala tento obrázek zde - kde zapálila věci přímo na posteli v pokoji. " shoří, všechny na popel.

Death in Instagram: Young Chinese Documented His Suicide (2)

3. Po rozchodu s přítelem (to je on), na obrázku na začátku března, chudák holka nemohla jíst ani spát. Probrečela několik dní. K této fotografii jen dodala: "Nikdy jsem si nemyslela, že mě zklameš, ale stále tě miluji."

Death in Instagram: Young Chinese Documented His Suicide (3)

4. Říkala, že se setkala s ostatními kluky, hezčí a bohatší než on, ale "moje srdce nemůže přijmout žádné z nich." Pak se dívka zeptala, proč ji jen lže, slibuje a dává naději.

Death in Instagram: Young Chinese Documented His Suicide (4)

5. První fotografie ze série "posmrtných fotografií" sdílela ve svém Instagramu 7.března. Vyfocena ve spodním prádle, kde napsala: "Nikdy jsem neudělala nic špatného nikomu. Nemohu pochopit, proč jsem byla podrobena mučení. Posledních pár týdnů jsem se nemohla dostat přes jeho žal. Plakala jsem celou noc. Je to velmi nespravedlivé, nevím, jak z toho ven, "- napsala pod čínskou přezdívkou jojotsai1012.

Death in Instagram: Young Chinese Documented His Suicide (5)

6. Ve stejný den večer, 19-letá dívka zveřejnila několik dalších fotografií. Na jedné z nich byly zachyceny její jasně namalované rty. "Budou ho pronásledovat dny a noci" - pod fotografií.

Death in Instagram: Young Chinese Documented His Suicide (6)


7. V dalším obrázku můžete vidět její nohy visící z balkonu. Dívka jasně naznačila své úmysly, že se chystá skočit z okna.

Death in Instagram: Young Chinese Documented His Suicide (7)   Death in Instagram: Young Chinese Documented His Suicide (8)

"Nemohu odpustit, nikdy, dokud neumřu," - napsala v předvečer. Zajímavé je, že nikdo tento status na instagramu nebral vážně. Lidé jsou sobečtí, její volání o pomoc nikdo nevyslyšelloading...