Podnikatel prodává lidské prdy! Včetně těch našich... teď je milionář

Podnikatel středního věku Roy Stanton dlouho přemýšlel, jak se dostat jednoduše k penězům. Napadl ho šílený nápad který vyšel. Chtěl prodávat něco co nikdo předním nezkusil. Hlavně aby náklady byly co nejnižší a zisk co nejvyšší.

Prodává lidské prdy! Obchodů a drogérií s parfémy je mnoho, ale smradlavé prdy nikdo neprodává. Ovšem teď už to pravda není. Roy Stanton má vlastní Eshop.

Zkusil to na Kickstarteru, internetové stránce která vám splní váš sen. Na nápad s prdy se ozvalo spoustu lidí, kteří sem tam darovali nějaký ten dolar. Zanedlouho  vybral dostatek peněz, a to mu stačilo na rozjetí vlastní firmy.

Nicméně by nás zajímalo jak prdy odchytává a co s nimi zákazníci dělají. Musejí to být opravdoví gurmáni.

Škoda že je Valentýn už za námi, byl by to skvělý dárek pro přítelkyni! Můžete si objednat různé druhy z různých koutů světa. Irský, australský ale i český nebo třeba portugalský. 

Prdy jsou uskladněny ve skleněných lahvích. Jedna taková dávka vás vyjde na cca 220Kč. Roy ale vytvořil speciální balíček, kde si můžete za dvanáct tisíc koupit kolekci osmdesáti prdů z celého světa. Najdete tam tedy i náš český a slovenský.

Nicméně za ty peníze vám vyjde lepší chytit si prd vlastní. Popřemýšlejte o tom...loading...