Podvedl jí s jinou ženou! Dívka proto zhubla 25kg a přichystala mu tvrdou pomstu

Co byste v její situaci dělali vy? Její přítel ji podvedl na plné čáře! Prostě ji vyměnil za lepší samici a to se neodpouští!

Ještě před několika lety byste se ani po sukni Shanai Martinové neotočili. Její přítel ji podvedl a ona se s ním rozešla. Rozhodla se pro tvrdou pomstu! Není lepšího potěšení, než pomsta za studena.

Zlomené srdíčko a narušená důvěra se ale hojí dlouho, dobrou motivací k tomu zapomenout na špatný vztah ale může být třeba ta pomsta.

https://www.unilad.co.uk/wp-content/uploads/2018/05/cheatweight2.jpg


Shanai trpí psychickou poruchou! Poté sebevraždě jejího otce, měla velké psychické  problémy! Nevěra a rozchod jí k tomu moc nepomohli! Dá se říci, že byla úplně na dně! Naštěstí její zdraví jí nebylo lhostejné... jediné na co myslela v tu dobu, mimo těch všech špatných věcí, bylo její vlastní zdraví.

Rozhodla se vzít osud do svých rukou a začít cvičit. Nebylo to lehké! Měsíce dřiny a barely potu udělali své. To co dokázala za několik měsíců, si přeje spoustu žen. Zhubla 25 kilo a cítila se skvěle.

O devět měsíců později na Twitteru sdílela fotku, jakou proměnou si prošla a kvůli čemu – ten tweet nasbíral přes 120 tisíc lajků a 15 tisíc sdílení. O tom se jí ani ve snu nezdálo...

Její ex přítel teď lituje svých činů. Shanai jen překypuje krásou a bývalý se nyní pravděpodobně chytá za hlavu, jak mohl takové holce ublížit...


Nakonec z ní vyrostla pěkná holka, nemyslíte? Udělali byste totéž? Co si o tom myslíte?

loading...