Pohřebáci level 9000! Nebožtíka vlekli po schodech jako pytel brambor!

Mrtvého táhli po schodech jako pytel brambor a ještě se tomu smáli!

Slovenskem se táhne velký skandál, kdy obyvatele bytovky ve slovenském městě Vranov nad Topľou pobouřilo chování zaměstnanců pohřební služby. Vše natočili a publikovali na veřejnost.

Když si totiž do jednoho z bytů přišli pro zesnulého Jozefa (†57), s tělem zacházeli jako s pytlem brambor. Pan Jozef zemřel ve svém bytě ve třetím patře bytového domu. Když dorazili pracovníci pohřební služby, postarali se o pořádný skandál.

V domě totiž není výtah, tělo tak museli odnést ze třetího patra. Pracovníci pohřební služby nebyly zdatní a místo toho aby nebožtíka nesli, táhli ho po zemi.

"Když ho táhli po schodech dolů, začali se smát, že jede jako sáňky," popisuje obyvatelka domu. Na prapodivné metody pohřební služby si stěžovali i další sousedé. Při pohledu na to, jak se zesnulým zacházeli, se jim dělalo špatně.

"Mohli ho nějak snést, ne že s ním bouchali hlavou o schody," myslí si jedna z žen. "Prostě s tím dělají, jak by to byl odpad," dodává sousedka.

Pracovníci nevěděli, že je při práci někdo natáčí. Nad videem pak kroutil hlavou i předseda slovenské Asociace pohřebních služeb.


"To je naprostá neprofesionalita. To se nedělá ani v hororovém filmu," reagoval Ladislav Stríž s tím, že jde o selhání lidského faktoru. Podle slov samotné pohřební služby se to nedalo udělat jinak.loading...