Policie spálila 3,3 tuny zabavené marihuany! Celá vesnice byla zhulená

Takové množství této omamné látky si z vás nikdo asi nedokáže představit. Kolik lékařské masti by s z 3,3 tuny dalo vytvořit? Jak velký joint by z takového množství byl? O tom si už můžeme nechat jenom zdát.

Policie našla ve vesnici Tangerang v Indonézii takové množství marihuany, že kdyby se vám podařilo vše prodat, jste za vodou několik let. Nalezených 3,3 tuny marihuany policie spálila do éteru.

Obyvatelé Tangerangu zažívali nejštastnější a nejklidnější den v roce. Nic se však neslavilo, ale pádným důvodem bylo vdechnutí dýmu s obsahem THC.

Těžko posoudit, jestli takový přísun kouře v jejich plicích nezanechal trvalé následky. Kromě eufórie a omámení si lidé také stěžovali na nevolnost a bolesti.

Policie při spalování měkkých drog vesničany neupozornila, ani nezajistila žádné ochranné prostředky proti vdechnutí toxického dýmu. Většina z nich, kteří nepřišli v životě do styku s marihuanou však ani nevěděli, že jsou zkouření.

Někteří obyvatelé si samozřejmě stěžovali a policejní akce byla později prošetřována! Kromě pašeráků nebyl nikdo obviněn, neboť podle tiskové mluvčí zdravotnické služby si nelze jednorázovou dávkou vytvořit na marihuanu závislost.

Zdroj: dailymai.co.ukloading...