Polská Barbie šokuje svět! Chodící kost a kůže si nekontrolovatelně zvětšuje rty

Tak už Polsko má svoji Barbie! Chcete být slavní, nepracovat a být placeni za sdílení fotek na instagram? Tak k tomu vám chybí jedno nadání, se kterým se musíte narodit... být blázen a mít o kolečko navíc.

Dělat divné věci a vaše divnější publikum si vás najde samo! Prosím... toto je první polská živá Barbie Anella An (26).

Pokud byste hledali krásu nebo nějaký talent, tak to jste na špatné adrese. Tahle blondýna má jediné hobby... a jím jsou právě lidmi u nás moc nepodporované plastiky. Alespoň pokud nemáme na mysli zvětšené vnady... že pánové :D

Co takové zvětšování rtů? To je to, na čem Anella ujíždí a to, co jí dělá IMAGE... nemyslíte si, že už to ale docela přehnala?

Vypadá docela komicky... sledujte ta obří prsa a vychrtlé tělo. Lepší kombinaci dnes neuvidíte.

http://polki.pl/foto/1_X_LARGE/kobieto-opanuj-sie-spojrz-w-lustro-a-kolejno-na-okladke-magazynu-dlaczego-polska-barbie-wytyka-joannie-przetakiewicz-okladke-playboya-2395803.jpg

Určitému publiku se to ale i líbí a světe div se, jsou na světě firmy, které jsou schopny vypláznout balík za to, že se Anella An, první polská Barbie, vyfotí s jejich výrobky. Takový extrém jste nečekali, že?

Kromě toho, že je extrémně vyhublá a její tělo vypadá opravdu skoro až nezdravě, má za sebou též několik plastik.

http://polki.pl/foto/1_X_LARGE/kobieto-opanuj-sie-spojrz-w-lustro-a-kolejno-na-okladke-magazynu-dlaczego-polska-barbie-wytyka-joannie-przetakiewicz-okladke-playboya-2395802.jpg

http://jastrzabpost.pl/wp-content/uploads/2017/11/anella2-768x768.jpg


Kromě obřích ňader si nechala zvětšit také ústa. S těmi to ale dost přehnala a prý nehodlá ještě přestávat!

Marcin Prokop i Anella w Dzień Dobry TVN

„Každý má nějaký komplex, například špatné vlasy. Já jsem si chtěla změnit nos a udělala jsem to. A pak mě napadla prsa a tak to celé začalo," popisovala své seznámení s plastovou verzí jí samé Anella.

Je to extrém a vypadá možná spíše jako ptakopysk. No posuďte z fotografií sami.

Jejím snem je stát se dívkou Payboye. Opravdu se snaží. Za plastiky už utratila přes milion korun. Její prioritou jsou rty, které zvětšuje a zvětšuje a zvětšuje. Lidé na sociálních sítích se jí posmívají.

Anella na Instagramieloading...