Poslední díl Hra o trůny jako nejstahovanější torrent v historii

Televizní stanice HBO zažívá největší úspěchy v historii, pokud se to ještě dá tak nazvat. Se svým seriálem Hra o trůny dosáhla rekord 200 000 seedů (počet lidí sdílejících seriál) v jednu dobu. Jde v historii o nepřokananý rekord ve sdílení video souboru na P2P síti. A to není divu, že se svou sledovaností, se seriál umístil ve filmové databázi CSFD jako 7. nejlépe hodnocený seriál všech dob.

Seriál se vysílá již od roku 2011, ale až tento týden piráti BitTorrentové sítě zlomili rekord 200 000 sdílení.

...Není náhoda, že v předchozím 5 týdnech každé pondělí, kdy serál měl premiéru, můj prohlížeč odmítal načíst webovou stránku The Pirate Bay po celý den. Piráti si raději stáhnou seriál z online uložišť, než aby zaplatili pár stovek za předplatné placeného TV kanálu HBO. Proč toho nevyužít když je to ZDARMA, bez reklam a rychleji! Že?...

Zaslouží si to tento skvělí seriál? V nehož hraje nespočítaje herců, natáčí se v několika zemích světa a ani grafici přes speciální efekty se v práci ani nezastaví. Doba je krutá!

Ovšem dnešní době vysokorychlostního internetu není problém cokoli stáhnout z torrentů, což se třeba před 10 lety nedalo. V té době, když jsme bylí malý parchanti a sotva 1MB rychlostní ADSL s ryhlostí uploadu nula, se pro Torrenty prostě nehodila, protože jeden film při 700MB velikosti jsme stahovali celý týden!


Tabulka © torrentfreak.com


loading...