Poslední šance na dovolenou se srovnávačem zájezdů!

Užili jste si letošní dovolenou? Prázdniny už jsou sice za námi, ale pokud jste prošvihli příležitost, máte ještě poslední šanci stihnout letos lenošení u moře. I když sezóny pomalu končí, na rodinnou dovolenou pořád není pozdě. Teď teprve začínají cenové bomby a tak následující týdny budou zájezdy polevovat. Dovolená v Chorvatsku vás teď přijde levněji než na začátku prázdnin. Pokud jste se z finančních důvodu nemohli s přítelem podívat pryč z České Republiky, teď by měl být nejlepší čas vytáhnout paty někam do tropické země.

Kde sehnat zájezd za pakatel?

I na zájezdu se dá ušetřit a potom máte radost z dovolené o to větší. Jak ale k takové slevě přijít? To ví málo kdo.

Jedna z možností, kterou lze zvážit je v poslední době oblíbený Last Minute. Nejde o nic jiného, než odlet na poslední chvíli. Cestovní kanceláře zveřejňují LM několik dní před odletem a to z důvodu, že potřebují rychle zaplnit volná místa, aby autobus nejel poloprázdný. Ovšem nejedná se o zrovna běžnou věc a tak pokud jste dva nebo více, není zrovna Last Minute pro vás vhodný.

Srovnávače zájezdů

Další z oblíbených možností je prostoduché využívání slev. Na zájezdy jsou celkem často vedeny slevy. Pokud už máte předem vybraný hotel nebo destinaci, potom máte napůl vyhráno. Na internetu si najděte Srovnání zájezdu a tam si vyberte cílovou destinaci, nebo přímo ten hotel, ve kterém byste chtěli strávit úžasný týden odpočinku se svojí polovičkou. Takovou jedničkou na českém internetu je Newtravel.cz, které eviduje více než 20 000 hotelů a stovku cestovních kanceláří. Samozřejmě že tentýž zájezd například do Bulharska nabízí mnoho CK. Pokud už si vyberete podle ceny nebo recenze uživatelů je už na vás.

Díky srovnávačům máte možnost porovnat více cestovních kanceláří, vybrat si to nejlepší a nejvhodnější, co vám je nabízeno.  Proč zbytečně platit více, když stejný luxus vám nabídne jiné cestovka za lepší peníze?loading...