POZOR... Na ulož.to lze snadno stáhnout vir

Lidé jsou čím dál více chytřejší a snaží se vydělat peníze čím dál snadněji. Ulož.to je a vždy byl server pro sdílení a zálohování dat... Ovšem dejte si pozor na to, co stahujete. Nekalé praktiky uživatelů, toužící po stahovacích bodech jsou stále nové a uživatelé vynalézavější. Pokud nemáte dostatečně dobrý antivir, můžete se stát obětí lehce.

Pozor při stahování filmů! Jedna z nových metod, jak vás okrast o blahocné kredity na stahování, které jste si pečlivě zaplatili je video smyčka, která nenese v obrazu nic v podobě filmu. Místo filmu se vám zobrazí jednoduché upozornění o tom, že vám přehrávač nepodporuje požadovaný CODEC. Aby jste film zprovoznili, musíte si CODEC stáhnout... POZOR! jedná se samozřejmě o trojského koně.


Doporučuji číst komentáře, často někdo podvodníka odhalí a nezapomene zanechat krevberoucí komentář.


Ovšem na uložto najdete další podvnické postupy! Pokud rádi stahujete z torrentů, dejte si pozor na soubory, které jsou pojmnované jako film s příponou .exe. Jedná se o spustitelný virus, který vám do počítače nainstaluje neviditelného Bitcoin težařského klienta. Často se postižený počítač projevuje hlukem a přehříváním. Pokud si stále nejste jisti, zda jste se stali obětí, podívejte se taskmanageru, zde-li máte vytížený počítač na 100%.


Pro piráty stahující ilegální software máme také jeden povůdek. Jedná se také o trojského koně, díky nemuž útočník pomocí vašeho harware těží Bitcoiny a ty vyměňuje ze reálné peníze.

Na závěr bych jen řekl... Nenechte se okrádat o své kredity a peníze! :)


loading...