Pozval si domů cizí ženu! Nechtěla odejít, tak jí shodil ze schodů

Cestujete často? Možná budete znát aplikaci Airbnb, kterou čím dál tím více lidé využívají, neboť chtějí ušetřit nějaké ty peníze za ubytování na dovolené.

Aplikace je sama o sobě super! Pomocí ní cestovatel najde v cizí zemi levnější bydlení či přespání přímo u někoho v bytě. Mnoho lidí se na to dívá pozitivně a vidí v tomto programu užitek, ale poté co Steve Nkumbi jej okusila na vlastní kůži, řekla by vám nejspíš opak.

S kamarády jela dívka na dovolenou do Amsterdamu a aby neplatili za zbytečně moc luxusu v hotelu, našli si právě díky Airbnb výhodnější ubytování.

Vše se podělalo v situaci, kdy se partička nestihla sbalit a odejít v domluvený čas. Prostě si ráno přispali a nestíhali včas odejít... znáte to všichni.

Protože odjížděli cca o hodinu později, rozčílený pronajímatel ji na videu tlačí tak, že nakonec spadne ze schodů.


Bohužel co se nestalo! Steve upadla po hlavě dolů a následně zůstala nehybně ležet v šoku. Absolutně nemohla tušit, co se to z milého může vyklubalo za kvítko.

Nehoda vypadala opravdu strašidelně a i když si to muž téměř okamžitě uvědomil a přispěchal ženě dolů na pomoc, napsala Steve na svém Instagramu, že tato událost měla viditelně rasový podtext.

Muž ji měl totiž říct: „Musíte odejít hned, tohle není Afrika!“loading...