Pracujete přesčasy? Tak to vám už smrt klepe na dveře!

Specializovaní doktoři kardiologie dokončili dlouholetý výzkum! Výsledky vás budou šokovat. Pracujete více než 40 hodin týdně? Tak to mát blbé, protože podle statistik si tak zatlučete hřebíček do rakve o několik let dříve.

A to sakra! Přesčasy a hlavně nadměrná fyzická práce, zatěžuje kardiovaskulární systém člověka natolik, že vás ve vyšším věku čeká s vyšší pravděpodobností infarkt. Výzkumníci z Jižní Koreje, Národní univerzity v Soule jsou přesvědčeni o tom, že pracovní doba člověka by neměla přesáhnout 40 hodin týdně.

Domnívají se podle zjištěných dat, že v současné době krize, se snaží mnoho mladých lidí nadělávat pomocí přesčasů. A to sakra není dobré! Nadměrná fyzická zátěž není dobrá pro cévy a srdce.

K situaci, která panuje v Jižní Koreji se také vyjádřil miliardář a druhý nejbohatší muž světa Carlos Slim. Ten souhlasí věděckým výzkumem a je přesvědčen, že by jsme si měli udělat v týdnu 4 dny volna. Ty by nám měli zaručit lepší kvalitní život a také dostatečný odpočinek. Samozřejmě že by lidé ty tři dny nepracovali 8 ale 11 hodin. Prohlásil Slim...loading...