Pravá láska? Chlapec se převlékl za přítelkyni a napsal za ní příjimačky

Co jste kdy udělali pro svoji polovičku vy? Tento chlapec se převékl do dámských šatů a šel si napsat test, za svoji přítelkyni. Šlo o hodně, ale díky nešikovnosti byl prozrazen.

Tak to udělal mladý Ayan. Jeho přítelkyně byla už několik dní v pořádným stresu. Čekal jí test, který měl rozhodnout, zda ji vezmou na vysokou školu. Mladá dívka byla totálně psychicky mimo! Absolutně si nebyla jistá. 

Její přítel Ayan věděl, že takhle testy nemůže úspěšně dokončit. Její celoživotní sen, dostat se a vystudovat prestižní školu byl ohrožen. Proto se rozhodl její obětavý přítel, že jí za každou cenu pomůže.

article-1021155-0000313800000578-57_468x286.jpgZdroj foto: hexjam.com

Vydal se tedy na zkoušku v kuriózním podání na vlastní pěst! Nahodil paruku, dámské šaty, make-up, stíny a šel na zkoušku místo své přítelkyně. Jeho promyšlený plán, ale stejně nevyšel a tak veškerá snaha byla marná.

Hned po vstupu do zkušební místnosti si ho všimli profesoři. Těm byl samozřejmě podezřelí od pohledu! To by se ještě dalo nějak zahrát, kdyby Ayan změnil alespoň hlas. Byl provařen a dostal navíc za slušný herecký výkon pokutu 2 000 euro. Celou částku naštěstí platit nemusel, protože poté, co se dostal do novin... zaujal jistého podnikatele, který za něho zatáhl polovinu pokuty. Jaké ale s ním má záměry nikde nezveřejnil. Dívka si bude muset zkoušky zopakovat příští rok :)
loading...