Při sázení brambor našel lidskou lebku! Byl v šoku, když zjistil, komu patřila

Obrovský šok má za sebou Rus ze Sibiře, který při sázení brambor na zahradě v zemi objevil lidskou lebku. Jeho manželka přispěchala s okamžitým vysvětlením, které mu ovšem na klidu nepřidalo.

Co by se vám honilo hlavou, kdybyste při sázení brambor našli na zahradě lebku? Není divu, že mladý rus z vesnice Luzino v omském regionu byl bez sebe, když se mu obyčejné sázení zeleniny zamotalo a přešlo v řešení vraždy. No v Rusku je možné všechno a celé vysvětlení záhadné lebky se zdá i pochopitelné.

Jako každý rok chtěl zasadit brambory, ale to ještě nevěděl, že se to celé zkomplikuje. Při přípravě půdy však narazil mladý rus na jakýsi tvrdý nález, který ho šokoval.

Byla jím totiž lidská lebka a další ostatky kostí, které už na první pohled připomínali ty lidské. To ale zdaleka nebylo to nejšílenější, co toho dne zažil.

Nevěděl co má dělat a ihned běžel za partnerkou, která zděšenému manželovi oznámila, že se nemusí ničeho bát, že kosterní pozůstatky patří jejímu prvnímu manželovi, kterého před 20 lety zabila sekyrou a na místě pohřbila.

Tento případ se stal ve vesnici Luzino na Sibiři


Podle jeho svědectví manželka neprojevila žádné překvapení, když jí o tom řekl. Jediné co mu řekla bylo: “Spálíme ostatky znovu a zapomeneme na to. Hlavně to nesmíme říct policii.”

Muž byl samozřejmě zaskočený a chtěl vědět detaily. Manželka mu detailně popsala, jak to tehdy proběhlo.

Celé to prý začalo, když se před 21 lety její bývalý manžel vrátil domů opilý a začal jí mlátit. Ta v rámci sebeobrany vzala sekyru, kterou ho udeřila do hlavy.

Potom jeho tělo naporcovala na menší kusy, které spálila a zakopala na zahradě.Jenže Rus se nejspíš bál, že by mohl skončit stejně jako jeho předchůdce a stát se součástí orné půdy, a tak raději vše oznámil policii.

Žena vypověděla, že svého prvního manžela zabila sekyrou před 21 lety poté, co přišel domů opilý a začal ji bít.

Poté tělo rozsekala a pohřbila na bramborovém políčku. Když se lidé začali po mrtvém muži shánět, namluvila jim, že prostě jednoho dne odešel do práce a už se nevrátil.Část kostry našel v zahradě nynější manžel nejmenované ženy, další kosti později objevili policejní vyšetřovatelé.

Soud do skončení vyšetřování ženě uložil domácí vězení, za úmyslné zabití jí momentálně hrozí 10 let vězení.

Nevíme, zda-li je horší najít na zahradě kostru lidského těla, nebo snad to, že vaše drahá polovička je chladnokrevný vrah? Co byste udělali vy? Máte ji natolik rádi, že byste to udrželi v tajnosti a žili byste v napětí a strachu celý život s partnerkou? Nebo byste jako rus vše nahlásili, ať si ta mrcha odsedí to, co ji patří?

zdroj: virality1.tiscali.czloading...