Zdroj: DailyMail.co.uk
09.10.2015 by Rudolf Hasák

Příšerné! Dívce praskla jizva, viděla si až do žaludku

jizva, operaci, lékaři, chirurgie, dívka, žaludek, fiasko

Jednadvacetiletá dívka, které se nehoda stala může vlastně být ráda, že ještě žije. Chloe Meade (21) byla na operaci střeva a poté začali veškeré komplikace a problémy. Pacientka řekla, že viděla přes jizvu až do žaludku! To je hrůzostrašné a raději si nechceme představovat, jak to mohlo vypadat.

Chloe Meade, 21, was horrified when her stomach Následující záběry mohou být nechutné a tak raději upozorňujeme slabé povahy, nechť zavřou tuto stránku v prohlížeči. Ale kdyby vás to nezajímalo, tak sem nelezete :D

Chloe z jižního Walesu doagnostikovali Crohnovu nemoc už v jedenácti letech. Tato nemoc způsobuje bolest v oblasti trávicí soustavy a tak ji lékaři museli část napadeného střeva z těla vyjmout. Netušili ještě, že nastanou komplikace ohrožující ji na životě.

"Bylo to jako v hororu. Když jsem se probrala na nemocničním lůžku, na břichu jsem měla 20cm velkou jizvu", řekla Chloe pro magazín DailyMirror.

Ten den si myslela, že už bude všechno v pořádku, ale razantně se mýlila.

Za několik týdnů začali neočekávané komplikace. "Byla jsem na dně z toho, že se jizva nijak nehojí ani nemění. Břicho se mi nafukovalo jako balon a tak jsem začala užívat léky, které měli všechno zmírnit. Jizva mi ale praskla," řekla Chloe v rozhovoru.

Břicho se jí naplnilo vodou a jizva nemohla už takový nápor vydržet. Doslova explodovala. Skrz otevřenou jizvu si tak dívka viděla až do žaludku. V nemocnici pobyla tři měsíce. Díky podpoře rodiny vše zvládla a jizva se pomalu začala hojit :)

Přejeme hodně zdraví :)

Ms Meade developed crippling stomach pains in January this year, after suffering with Crohn

After having surgery to remove an abscess in her bowel she was left with a 20cm scar across her stomach    Just 10 weeks after the operation an infection caused the scar (pictured) to burst open

Komentáře