Příšerné! Dívce praskla jizva, viděla si až do žaludku

Jednadvacetiletá dívka, které se nehoda stala může vlastně být ráda, že ještě žije. Chloe Meade (21) byla na operaci střeva a poté začali veškeré komplikace a problémy. Pacientka řekla, že viděla přes jizvu až do žaludku! To je hrůzostrašné a raději si nechceme představovat, jak to mohlo vypadat.

Chloe Meade, 21, was horrified when her stomach Následující záběry mohou být nechutné a tak raději upozorňujeme slabé povahy, nechť zavřou tuto stránku v prohlížeči. Ale kdyby vás to nezajímalo, tak sem nelezete :D

Chloe z jižního Walesu doagnostikovali Crohnovu nemoc už v jedenácti letech. Tato nemoc způsobuje bolest v oblasti trávicí soustavy a tak ji lékaři museli část napadeného střeva z těla vyjmout. Netušili ještě, že nastanou komplikace ohrožující ji na životě.

"Bylo to jako v hororu. Když jsem se probrala na nemocničním lůžku, na břichu jsem měla 20cm velkou jizvu", řekla Chloe pro magazín DailyMirror.

Ten den si myslela, že už bude všechno v pořádku, ale razantně se mýlila.

Za několik týdnů začali neočekávané komplikace. "Byla jsem na dně z toho, že se jizva nijak nehojí ani nemění. Břicho se mi nafukovalo jako balon a tak jsem začala užívat léky, které měli všechno zmírnit. Jizva mi ale praskla," řekla Chloe v rozhovoru.

Břicho se jí naplnilo vodou a jizva nemohla už takový nápor vydržet. Doslova explodovala. Skrz otevřenou jizvu si tak dívka viděla až do žaludku. V nemocnici pobyla tři měsíce. Díky podpoře rodiny vše zvládla a jizva se pomalu začala hojit :)

Přejeme hodně zdraví :)

Ms Meade developed crippling stomach pains in January this year, after suffering with Crohn

After having surgery to remove an abscess in her bowel she was left with a 20cm scar across her stomach    Just 10 weeks after the operation an infection caused the scar (pictured) to burst openloading...