Přítel se k ní nastěhoval a psi se začali divně chovat! Skrytá kamera odhalila šokující pravdu

Tato smutná událost, která se odehrála v Rio de Janeiro, dokazuje, že si nikdy nemůžeme být jisti, jak moc svého partnera dobře známe.

Harmonický vztah Ninny Mandi (26) a Rafaela Hermidze trval do té doby, než zjistila hroznou věc. Ninna si byla jistá, že svého přítele zná jako své boty. Bydleli spolu a dokonce plánovali svatbu.

Naštěstí ale 26letá žena zjistila, že si chtěla vzít zrůdu a ke svatbě ani nedošlo! Ninu překvapily jí četné modřiny na na tělech jejích dvou psů.

Již nějakou dobu jí bylo podezřelé, že se psy strašně Rafaela, jejího přítele, bojí... ale to Ninna nevěděla, co se se psy děje, když není doma.

dog

Zvědavost jí nedala a jak se říká "důvěřuj, ale prověřuj".... tak si domě naistalovala skrytou kameru. To, co natočila, jí vyděsilo k smrti!

Ukázalo se, že její přítel psy mlátil. Zvířata před ním utíkala, ale on je proti jejich vůli vytahoval z úkrytu pod stolem a týral…

Když nahrávku Ninna uviděla, rozhodla se okamžitě a bez váhání zrušila zásnuby, vyhodila Rafaela z bytu a šla na policii.


Bohužel Rafael utekl někam za hranice, ale doufáme, že si ho spravedlnost najde. Ninně se po takovém snoubenci nemusí stýskat…

Někdo, kdo mlátí zvířata, nebude mít problém udeřit jiného člověka…loading...