Pro boha! Moderátor se nechal sežrat anakondou pro TV show

Šílený moderátor VS anakonda. O ničem jiné ani média nepíší! Zajímalo vás někdy, jaké to jde, když vás sežere had? My jsme o tom osobně neměli ani pomyšlení.

Šestadvacetiletý moderátor dokumentů na Discovery Chanell Paul Rosolie se rozhodl natočit něco přelomového. Něco, čím by se zapsal do historie! Nechal se za živa sežrat 9 metrovou anakondou v amazonské džungli.

Pokud jste překvapeni jako my, celý dokument se bude vysílat už 7.12.2014 na Discovery Channel.

Nečekejte ale žádný krvák! Při natáčení si moderátor nasadil speciální oblek, který ho chránil před jedem a žaludečními šťávami. Aby se štáb ujistil, že na něho anakonda opravdu zaútočí, napustili oblek krví z prasete. Protože oblíbenou vyhledávanou potravou anakondy jsou především divoké prasata a srnky.

Speciální oblek je vybaven dýchacím přístrojem, aby se Rosalie uvnitř neudusil. Vypadá to, že měli celou akci do detailu promyšlenou.

Jakmile se tento TV spot dostal na internet, ochránci přírody reagovali jako blesk. Přestože Rosolie se svým týmem odbory ujistili, že anakonda vyvázla bez zranění, mnozí z nich stále nad tímto pokusem kroutí hlavy.
Pravdou je, že byla dokonce vypsána petice, proti zveřejnění tohoto videa.

Paul Rosolie, přezdívaný jako Indiana Jones Amazonie, se ale hájí, "jsem milovník zvířat a nikdy bych žádnému nebublížil".
loading...