Proč firmy platí za WWW stránky tisíce? Víme, kde je zřídit zdarma

Přemýšleli jste nad tím, že byste si vytvořili vlastní blog? Nebo prostě chcete prezentovat svoji firmu online? Máme pro vás řešení zdarma, které vás přesvědčí! Webovky u Banán.cz k hostingu ZDARMA.

Vytvořit webové stránky může dnes úplně každý! Nebojte se, že byste to nezvládli, protože nepotřebujete žádné programovací jazyky. Celá správa stránek probíhá přes administraci a aktualizovat obsah můžete z domova, z práce nebo z kavárny. Stačí se připojit přes internet, přihlásit se a pracovat na obsahu www stránek. Mít webové stránky nebylo nikdy jednodušší. Ovládáte-li MS Word, zvládnete napsat i obsah vašich stránek.

Co ale grafický návrh? Chcete aby vaše stránky vypadali profesionálně a vůbec neovládáte Photoshop nebo jiný grafický program? Nevadí! V administraci lze zvolit libovolnou šablonu, která vám padne do oka. Na výběr je z více než 700 vzhledů, ze kterých si určitě vyberete. Pokud ale potřebujete šablonu na míru, lze si připlatit grafika. Ten vám potom za 400Kč připraví bezkonkurenční grafický kabát, se kterým konkurenci snadno převálcujete.  

Takhle nějak mohou vypadat i vaše stránky...

 

Vše je tak rychlé a zdarma, až se tomu nechce věřit. Stačí vyplnit registrační formulář, vybrat jednu ze stovek šablon a už můžete stránky začít plnit textem. Pokud si nebudete vědět rady, Banán má vlastního průvodce, který vám poradí a zasvětí vás do tvorby stránek. Pokud něčemu nebudete rozumět, stačí se zeptat. Banán.cz má NONSTOP podporu. Kontaktovat technika můžete kdykoli a to je super. Nekomunikujete s žádnou nezkušenou operátorkou, ale s techniky, které problematiku tvorby webových stránek znají. Do hodiny se už vaše firma může chlubit profesionálními stránkami, které jí nic nestojí. Není to báječné?

Webové stránky mají maximální optimalizaci. Co to znamená? Podléhají a splňují všechna SEO pravidla, a tak vaše stránky budou validní, že již měsíc po spuštění zpozorujete růst ranků. Pozice ve vyhledávači se bude stále přibližovat k prvnímu místu. Za tuto službu mnoha začínajících podnikatelů platí tisíce korun SEO specialistům, ale u Banánu je to zdarma!

Zřízení webových stránek je zdarma! Zaplatíte pouze minimální poplatek za hosting. Proč to nezkusit? Máte co ztratit? Takhle mohou vypadat právě vaše stránky.

I vy můžete mít vlastní web -> Registraceloading...