Proč je operativní leasing vyhledávaný a lepší?

K dnešní době a našemu životnímu stylu automobil prostě patří. Pokud bydlíte na vesnici jako já, dáte mi za pravdu, že se bez něho neobejdete. Každý den jezdím do práce, na nákupy, a pokud máte děti, vozíte je do školy či na internát.

Po 15 letech jezdíte s vrakem

Když jsem byl mladý, myslel jsem si naivně, že mé první auto mi zůstane celý život. Parkoval jsem ho v garáži, pravidelně vysával, umýval a bylo to něco platné? Měl jsem problémy se startérem, stále jsem platil za opravy a nakonec skončilo stejně ve šrotu. Dnešní životnost vozů je odhadem 15 let. Není divu, že si mnoho lidí bere auto na operativní leasing.


Nové auto, nejlépe na operativní leasing

Na své druhé auto jsem si půjčil. Koupil jsem ho za hotové a měl jsem radost, že je mé. Nicméně radost brzy přešla ve starosti. Za půl roku jsem musel kupovat nové pneu. Po roce jsem musel na pravidelnou povinnou kontrolu, která zahrnovala výměnu oleje a drobné opravy, na které, jak jsem zjistil, se nevztahovala záruka. Druhý rok znova pravidelná servisní kontrola, která mě vyšla opět draze. U operativního leasingu by tato situace nemohla nastat. 


Co je to operativní leasing?

Jedná se o auto k pronájmu bez nároku vlastnictví vozidla. Majitelem vozu je leasingová společnost, která se stará o servis automobilu a jeho pravidelné garanční prohlídky, či dokonce výměnu pneumatik. Nemusíte řešit povinné ručení ani havarijní pojištění. Jediné z čeho můžete mít strach, je překročení ročního limitu ujetých kilometrů.

Dnes lidé přemýšlejí jinak. Zdá se, že jednoduché je moderní a pohodlí je prioritou. Životní styl mladých úspěšných lidí se změnil. Vezměte si příklad ze slavných osobností, dnešních youtuberů, či podnikatelů. Kdo z nich má čas řešit drobnosti kolem automobilu? Všechno to papírování, výměna pneumatik, zřízení pojištění, údržba vozu a opravy. Všechna tato kritéria můžete mít se stále novým autem bez řešení všeho toho kolem. Slyšeli jste o operativním leasingu Driveto? Auto nemusíte vlastnit, stačí prostě jezdit.


Výhody operativního leasingu

Driveto Tento operativní leasing je vyhledáván úspěšnými lidmi, kteří nemají času nazbyt. Model má mnoho výhod navíc a je založen na jednoduchosti při pořízení automobilu, které je triviální jako objednat dovolenou.

Pronájem auta bez závazků
Běžný operativní leasing musíte uzavřít na jeden až čtyři roky a není cesty zpět. U Driveto jste volní jako pták. Ve finanční nouzi, nebo z jakéhokoliv důvodu můžete kdykoliv bezplatně a bez pokuty auto vrátit.

Bezplatná výměna
Pokud vám vůz nevyhovuje, nemůžete si zvyknout na řízení, nebo máte jiný problém, můžete jej kdykoliv vyměnit bez poplatku za jiný.

Kompletní servis
V měsíčním poplatku za pronájem automobilu je zahrnut kompletní servis, pneumatiky i pojištění automobilu.

Na vysněné nové auto, které vám bude určitě dobře sloužit, nebudete také dlouho čekat. Stačí předložit dva doklady a odjíždíte do třech dnů. Všechny tyto výhody jsou v ceně a nemusíte si je připlácet extra. 

Jaké zkušenosti máte vy a jak jste svůj automobil financovali?loading...