Proč je Střední škola cestovního ruchu ARCUS v Praze ta pravá?

Výběr střední školy je rázný krok, který si musíte důkladně rozmyslet. Pokud vám záleží na vzdělání a nechcete dopadnout tak, že po dvou letech studia zjistíte, že jste provedli životní chybu, raději si něco o škole přečtěte.

Hledáte prestižní školu s oborem cestovního ruchu? Čtěte pozorně a zjistěte, zda se na tuto školu hodíte. Soukromá Střední škola cestovního ruchu ARCUS vám nabízí 4 leté denní studium zakončené maturitou. Tento rok škola otevře studium pro 25 žáků. Obor si zakládá reputaci na výuce cizích jazyků: Angličtina, Němčina, Francouzština, Ruština a Španělština. Jazyky nejsou ale vše. Mezi vyučované perspektivní předměty patří zeměpis, technika, ekonomika, účetnictví a psychologie. Ve vybavení nechybí tři špičkové počítačové učebny s moderní výpočetní technikou, která u studia nesmí chybět.

Studium není pouze o teorii, zkouškách a testech. Během následujících čtyř let je pro studenty připraveno mnoho praktických cvičení, exkurze a lyžařský výcvikový kurz. Dokonce se mohou během ročníku zúčastnit výukových mezinárodních pobytů v Anglii, kde si mohou vyzkoušet práci průvodce na vlastní kůži.

http://arcus9.cz/sscr/fotogalerie/full/15.jpgPokud nejste přímo z Prahy, nezoufejte! Pro mimopražské adepty je k dispozici ubytování se sportovním areálem. Jeden rok na škole vás vyjde cenově za pouhých 22 900Kč. Pokud vás tato škola zaujala, budete už potřebovat jen školní pomůcky. Učebnice a sešity jsou totiž poskytované zdarma!

Rodiče mají možnost sledovat klasifikaci a docházku svých dětí přes internet přímo z pohodlí domova. Díky odborným znalostem výpočetní techniky a třech jazycích, budou absolventi připraveni po 4 letech na další část svého života, kterou je Vysoká škola. V případě že se rozhodnou jinak, najdou pracovní uplatnění v oborech spjaté s vyučujícími předměty. Služby v cestovním ruchu i v oborech spojených s ekonomikou, marketingem a managementem ve výrobních i obchodních organizacích.

http://arcus9.cz/sscr/fotogalerie/full/11.jpg

Studenti mohou ke studiu mimo pravidelnou školní výuku používat počítačovou síť, internet, tiskárnu a kopírku. Během roku škola spolupracuje s nejznámějšími cestovními kancelářemi, kde probíhá školní praxe a příprava studenta na zaměstnání.

Jak probíhá přijímací řízení?

Žádné přijímací zkoušky pomocí testů student nepíše! Zda bude student přijat nebo ne, rozhodnou výsledky, kterých dosáhl na základní škole (8 ročník a 1. pololetí 9. ročníku. Jak jsou studenti dle známek na ZŠ hodnoceni v jednotlivých pololetích, si podrobně pročtěte v přijímacím řízení pro školní rok 2015/2016. Zaujala vás tato škola? Nezapomeňte podat přihlášku v čas! Přejeme hodně štěstí při výběru.
loading...