Proč je výhodné mít bazén zastřešen?

Na konci devadesátých let si mohl bazén na zahradě dovolit jen málokdo. Dnes má minimálně nadzemní každá pátá rodina na vesnici, a když si vzpomeňte, jak jste si pořizovali bazén poprvé, jistě mi dáte za pravdu, že je okolo jeho údržby mnoho práce. Nechcete-li se koupat v zelené vodě, musíte se o čistotu vody řádě starat. Lovit nečistoty, listy a chemicky upravovat vodu se stane vaší denní rutinou. Navíc vám po měsíci přijde, že to děláte úplně zbytečně, neboť boj za křišťálově čistou vodu se den co den opakuje dokola. Až se snažíte sebevíc, nikdy nebudete mít stoprocentně čistou vodu nastálo. Venkovní bazén je sezónní záležitost a konec léta máme za sebou! Připravte se. Brzy začnou padat listy a tak je tu poslední šance se dostatečně proti nim vybavit.

Mnoho výhod a méně práce

Všichni máme rádi teplou vodu a zastrašení bazénu od Albixonu tomu dost napomáhá. Počasí je v našich podmínkách nepředpověditelné a tak se budete moci koupat i za nepříznivého počasí a díky solárnímu efektu, který pod klenbou vzniká, můžete zvýšit teplotu vody až od 8°C a tím prodloužit sezónní období na 6 měsíců. Ještě lepší je, pokud zastřešení nekombinujete s ohříváním vody bazénu. Zastřešením bazénu zmírníte znečištění, ušetříte si starosti a běhání okolo údržby a především získáte dostatečnou ochranu pro děti. Stačí chvilka nepozornosti a mohou vaše děti nebo čtyřnozí mazlíčci při hrátkách na zahradě snadno do vody spadnout.

http://i.imgur.com/msYd61N.jpg

V ideálním případě je lepší koupit bazén kompletně již zastřešen. Dnes už to ovšem není problém zpětně přistavět. Česká firma Albixon, která jako jedna z mála nabízí i barevné zastřešení, si s tím poradí bezproblémově. Dáváte-li přednost osobnímu kontaktu, potěší vás, že po celé ČR má 36 poboček, kde vám specialisté rádi s výběrem poradí a doporučí vám nejvhodnější řešení.loading...