Proč je výhodné pořídit antivir do domácnosti?

Nemáte žádný antivir? Je váš počítač ohrožen a vystaven riziku? Dobře si rozmyslete, zda se vám nevyplatí raději investovat do ochrany před viry a ostatní havětí. Nemusíte později řešit cenové pálky za odvirování a opravu výpočetní techniky. Každý den na nás číhají nástrahy počítačových pirátů, kteří se snaží získat vaše peníze nebo heslo.

Asi každý jednou přemýšlel o tom, zda si stáhnout Antivir zdarma a neutrácet peníze za nějaký lepší.  Každý distributor se samozřejmě snaží dostat svůj výrobek mezi co nejvíce lidí. Ale někdo ten antivir musel vytvořit a další lidi ho budou udržovat. Někde musí samozřejmě brát peníze. Možná ho budete mít zdarma několik dní, ale stále vás budou lákat k tomu, abyste si zaplatili plnou verzi. Je pravda že i free antiviry dokáží odstraňovat viry, ale to, že nedetekují každého trojského koně, už vám nikdo neřekne. Proč by jinak vývojáři nabízeli i placené verze, když ty bezplatné jsou tak dobré? Free verze prostě nezvládne tolik, co ta placená.

Plnohodnotný antivirový program ESET Family Security Pack se hodí pro lidi v domácnosti. To, co vše nabízí tato licence, vám nenabídne žádný program zdarma! Ano, sice zaplatíte… ale za kvalitu! Tento výhodný balíček pro domácnost můžete použít až na 3 počítače a 3 mobily. To za stejnou cenu, jako kdybyste kupovali běžnou ochranu na jeden počítač.

Zvýhodněný balíček vám nabízí komplexní ochranu: Antivirus, Antispyware, Anti-Phishing, Personální Firewall, Rodičovská kontrola, Kontrola výměnných médií, Antispam, Ochrana sociálních sítí a další. To vše v jednom na operační systémy Windows, Linux a Mac. Neváhejte využít této jedinečné příležitosti a neutrácejte zbytečně za nevýhodné nabídky! O tom jestli vám bude vyhovovat právě ESET se můžete přesvědčit tím, že si stáhnete trial verzi, kterou můžete používat bezplatně 30 dní.loading...