Prodala své tělo! Každá fotka na Instagramu jí vydělá 80 tisíc korun

Dnešní mládež se má jako v bavlnce a a ještě si někteří stěžují! Natáčí videa na Youtube, fotí se na instagram a mají za to peníze.

Tahle krásna na fotografii vyrůstala malé zapadlé vesnici na Novém Zélandu, ale dnes je z ní internetová hvězda, kterou znají po celém světe! Za jednu fotografii s oblečením vašeho značkového eshopu si účtuje deseti tisíce. Kdo by jí to nezáviděl že?

Narozdíl od jiných Rosanna Arkle k této práci snů přišla jako slepá k houslím! Nikyd kariéru tohoto typu neplánovala a avšak po příchodu z Nového Zélandu do Austrálie se její život rozvíjel v neočekávaném směru. Instagram byl před lety COOL a měl ho leckdo, zanedlouho se jí ozvali filmaři z australské televize, protože se měla začít natáčet reality show o tom, jak se lidé z Nového Zélandu dokázali přizpůsobit životu v Austrálii a krásná Rosanna samozřejmě na zajímavou příležitost kývla.

lakers-hat-ra

Tak to všechno začalo a díky této reality show ji okamžitě poznávali statisíce lidí a když jste slavní, nabídky na spolupráci se jen hrnou. Její Instagram se slávou rostl týdně o desítky tisíc odběratelů a dnes už jen neustále přidává nové a nové fotografie, přičemž si díky svými 3 miliony odběratelů může od jednotlivých společností brát slušné peníze.

Máte Instagram i Vy? Vypočtěte si schválně, kolik byste dostali za jednu fotku! Obecně platí takový vzorec, který vám vypočte cenu za jednu propagační fotografii ... 0,1 procenta z celkového počtu odběratelů. Posuďte sami, zda-li byste mohli oslovit české obchody s tím, že jim zpropagujete jejich značku. Nicméně takováto práce snů vypadá jednoduše, ale budete ji muset trochu přizpůsobit svůj život, protože foto musíte přidávat ve špičce, kdy je na mobilu nejvíce lidí, s lidmi musíte komunikovat, abyste si fanoušky udrželi. Aby toho nebylo málo, fotografie musí vypadat dobře a to se s mobilní foťákem sakra nedá. Inspirovat se můžete na instagramu Rosanny Arkle.
 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Zdroj fotografií: instagram.comloading...