Prosili jí, aby dítě potratila! Teď má Štefi dvě krásná miminka

Nejdříve jí přemlouvali, aby šla na potrat. Nikdo totiž nechtěl, aby děti vypadali přesně tak, jako maminka Stephanie Turne, která trpí vzácnou nemocí.

Její pokožka není stejná, jako máme my ostatní. Ona jí má ještě 10x tlustší, než je běžné u člověka. Dívka za svoji nemoc nemůže, prostě se tak narodila a tak podle nás má právo na děti, ať budou jakékoli.

I přes rohovatění kůže se rozhodla Stephanie děti mít. Stala se tak jako první a jedinou s nemocí Harlequin ichthyosis, která porodila. Udělala podle vás dobře?

Třiadvacetiletá Stephanie Turnerse stala dvojnásobnou matkou! Nebylo to nic jednoduchého, protože její okolí se jen těžko smiřovalo s jejím těhotenstvím. Není to snad ale její věc? Lidé ji prosili, aby šla na potrat potom, co jim oznámila že je v jináči.

lenka 2.9 2015 - Obrázek 8 Foto:

Zdroj: style.iprima.cz

Její porucha dědičná není, ale pro děti bude dětství těžké. Pomyslete si jen na to, že si je budou vrstevníci ve škole posmívat. Nemoc je bolestivá, není to nic jednoduchého. Těmto lidem roste pokožka tak rychleji, že díky tlaku praská. Nicméně není to nic smrtelného a navíc je to její volba...

Lidí s genetickou vadou přibývá a porody jsou více rizikové než normálně, navíc velké procento novorozenců umírá ještě v porodnici. Stefanie zvládla vše v pořádku a tak se může pyšnit svými dcerkami. Nakonec stejně každá žena používá make-up a tak shovat se před nemocí bude pro ni jednoduší, než pro muže.


Stephanie Turner Foto:

Stephanie Turner Foto:

Stephanie Turner Foto:

Foto zdroj: style.iprima.czloading...