Prostitutka tvrdí! Hodiny sexuální výchovy ze mě udělaly děvku...

Britka Cookie Jane (23) je mladá dívka, málo kdo by na první pohled o ní řekl, že se živí prostitucí! Pokud jste si představili lehké holky z českých dálnic, musíme vás vyvést z omylu. Jane totiž zapadá mezi ty, které si málo kdo z nás může dovolit. Luxusní prostitutka.

Její taxa na hodinu je v přepočtu 20 000Kč. Nicméně, pokud pánové nevydržíte ani to, raději nemarněte čas a peníze. Třiadvacetiletá Jane tvrdí, že prostituce je její prokletí! Může za to sexuální výchova ve škole, povídá.

Bohužel už si zvykla na luxusní život a teď to už nemůže vzít zpět. V jejím rozkroku se smočilo už více než 1000 mužů.

Mladá Britka vyrostla v normální rodině. Její otec byl pilot u královského letectva. V rodině tedy chyba nebyla. Dívka chodila na nejprestižnější školy, kde v ní probudili dračici. Ona tvrdí, že díky sexuální výchově se stala přímo sexem posedlá.

První zkušenosti přišli už v 11 letech! Nechybělo experimentování se spolužačkami a v 19 letech už tancovala u tyče ve striptýzovém klubu.

Svoji kariéru prostitutky rozjela, když si uvědomila, jaká to osobnost vlastně je. Na jedné oslavě se vyspala úplně s každým! První kšeft! Přišlo to jako nic. Jeden z mužů jí nechal v kabelce 350 000 korun.

Dívka teď pracuje jako escort společnice pro tu nejprestižnější klientelu a o svých zkušenostech se nebojí otevřeně mluvit.

Často také poskytuje rozhovory a má velmi sledovaný účet na Twitteru a výstupy v televizi přímo miluje. A co její rodiče?

„Můj táta říká, že je rád, že jsem šťastná. A moje maminka žije v pohádkové představě, že mě obklopují silní muži, kteří mě ochraňují. Tak o tom ráda přemýšlí,“ tvrdí Cookie.

Přestože svoji práci dívka miluje, ve 30 letech hodlá se vším skončit, najít si normální práci a založit rodinu. Upřímně lituji toho chudáka, který si 30-letou prostitutku, která roztáhla nohy půlce Británie vezme. Nicméně je to práce jako každá jiná a nebudu zaujatý!

Na druhou stranu, za měsíc si vydělá v přepočtu přes 920 000 korun a její kamarádka, s kterou „podnikají“, prozradila, že si „doprovodem“ vydělala už v přepočtu skoro 40 milionů korun.

Počkáme si pár let a pak se teprve uvidí, jestli jsou peníze vše!

A co vy? Co jste schopni za 920 000 korun udělat?


Photo source: Twitter.com


loading...