Zdroj: Savanna Lee
22.05.2015 by Rudolf Hasák

Prostitutka tvrdí! Hodiny sexuální výchovy ze mě udělaly děvku...

sex, prostituce, děvka, lehká paní, práce, ze světa

Britka Cookie Jane (23) je mladá dívka, málo kdo by na první pohled o ní řekl, že se živí prostitucí! Pokud jste si představili lehké holky z českých dálnic, musíme vás vyvést z omylu. Jane totiž zapadá mezi ty, které si málo kdo z nás může dovolit. Luxusní prostitutka.

Její taxa na hodinu je v přepočtu 20 000Kč. Nicméně, pokud pánové nevydržíte ani to, raději nemarněte čas a peníze. Třiadvacetiletá Jane tvrdí, že prostituce je její prokletí! Může za to sexuální výchova ve škole, povídá.

Bohužel už si zvykla na luxusní život a teď to už nemůže vzít zpět. V jejím rozkroku se smočilo už více než 1000 mužů.

Mladá Britka vyrostla v normální rodině. Její otec byl pilot u královského letectva. V rodině tedy chyba nebyla. Dívka chodila na nejprestižnější školy, kde v ní probudili dračici. Ona tvrdí, že díky sexuální výchově se stala přímo sexem posedlá.

První zkušenosti přišli už v 11 letech! Nechybělo experimentování se spolužačkami a v 19 letech už tancovala u tyče ve striptýzovém klubu.

Svoji kariéru prostitutky rozjela, když si uvědomila, jaká to osobnost vlastně je. Na jedné oslavě se vyspala úplně s každým! První kšeft! Přišlo to jako nic. Jeden z mužů jí nechal v kabelce 350 000 korun.

Dívka teď pracuje jako escort společnice pro tu nejprestižnější klientelu a o svých zkušenostech se nebojí otevřeně mluvit.

Často také poskytuje rozhovory a má velmi sledovaný účet na Twitteru a výstupy v televizi přímo miluje. A co její rodiče?

„Můj táta říká, že je rád, že jsem šťastná. A moje maminka žije v pohádkové představě, že mě obklopují silní muži, kteří mě ochraňují. Tak o tom ráda přemýšlí,“ tvrdí Cookie.

Přestože svoji práci dívka miluje, ve 30 letech hodlá se vším skončit, najít si normální práci a založit rodinu. Upřímně lituji toho chudáka, který si 30-letou prostitutku, která roztáhla nohy půlce Británie vezme. Nicméně je to práce jako každá jiná a nebudu zaujatý!

Na druhou stranu, za měsíc si vydělá v přepočtu přes 920 000 korun a její kamarádka, s kterou „podnikají“, prozradila, že si „doprovodem“ vydělala už v přepočtu skoro 40 milionů korun.

Počkáme si pár let a pak se teprve uvidí, jestli jsou peníze vše!

A co vy? Co jste schopni za 920 000 korun udělat?


Photo source: Twitter.com

Komentáře