První chytrý KONDOM! Změří ti rychlost a odhalí nemoce

Bez chytrého kondomu nebudete moci existovat stejně jako bez smartphone. Díky němu si člověk může být jistý, že jeho partner nemá žádné pohlavní choroby a ještě ti i poskytne zajímavé informace o tvém sexuálním výkonu. To vše zvládne nový inteligentní kondom nebo spíše doplněk k prezervativu s názvem i.Con, který vyrábí společnost British Condoms a v praxi by mohlo jít o celkem užitečnou věcičku.

Nejde o jednorázový prezervativ ani o takový, který by se dal použít vícekrát...Je to jakýsi kroužek, který stačí převléci přes penis a upevnit ním skutečný kondom. Po sexu si můžete všechny statistiky prohlédnout na počítači nebo s nápomocí aplikace i v mobilu.

Výrobce tohoto zařízení British Condoms tvrdí, že i.Con muž na svém pohlavním orgánu nijak nezaregistruje a dokonce ani neovlivní citlivost a zážitek ze sexu... Naopak by tato vychytávka mohla přinést výkon, protože se mladí budou předhánět ve výdrži, a sdílet své výsledky na sociální síti.

I.Con díky micro USB portu jednoduše dobijete a pokud vás tedy zajímají vlastní sexuální čísla, i.Con dokáže sledovat počet spálených kalorií, rychlost přirážení, celkový počet přirážení, délku výkonu, průměrnou rychlost a změří ještě i obvod tvého nástroje. I když se snad nejzajímavější funkce stále nachází v medicínském testování, v ideálním případě by i.Con měl zvládat i zjišťovat přítomnost pohlavních chorob, takže se díky němu budeš moci efektivněji ochránit.

Cena tohoto doplňku není nízká, protože je dostupný na předobjednávku za 60 liber, tedy necelé 2 tisíce korun. Ale vzhledem tomu, že někteří dají za nový mobil i 20 tisíc korun, to vypadá, že by se to prodat mohlo :Dloading...