Psala si SMSky při chůzi! Takto mladá dívka dopadla!

Psát si zprávy na Facebooku a smsky může být docela i nebezpečné. Může vás srazit auto při nepozornosti, nebo klidně něco horšího. Tato dívka nedávno zažila podobnou příhodu. Co se jí stalo vás bude zajímat.

Jí se tedy nic vážného nestalo, tedy mimo té ostudy, za kterou může vinit leda sebe. Nejmenovaná dívka se procházela po ulicích Mianyang City (jihozápad Číny) s mobilním telefonem v ruce. Posílala SMS zprávy svému příteli! Trocha nepozornosti stačila k tomu, aby šlápla do kanálu. Tam se samozřejmě zasekla a nemohla nohu vyndat ven.

Několik lidí jí přiběhlo na pomoc a někdo si ji přišel jenom vyfotit. 

Takto dopadnete, pokud propadnete závislosti na sociálních sítích!

Pic shows: This Chinese teenager got stuck in drain. A pencil thin Chinese teenager was left stuck after her entire leg got wedged in a storm drain. The girl who was not named but is apparently a teenager had been walking down the street in Mianyang City, in south-west China

Foto: CEN

Kolemjdoucí lidé se snažili dívku vyprostit! Nakonec ale museli povolat hasiče, kterým se podařilo dívku v jednom kuse vytáhnout. Zásah trval 45 minut.

Tiskový mluvčí hasičů Ming Lai řekl: "Podařilo se nám odstranit mříže a rychle ji osvobodit."

Dívce se nic nestalo, pouze měla nepatrné povrchové odřeniny a lehce pohmožděnou nohu od mříží, tak ji nemuseli ani zavolat záchranku.

Why you shouldn

Foto: CEN



loading...