Reklamní tašky jsou perfektním reklamním nástrojem

Vlastníte-li firmu, zcela jistě máte zajištěnu její marketingovou podporu v online světě. Přemýšlíte nad tím, jak ještě zvýšit povědomí o vaší značce? Zaměřte se na offline reklamu formou reklamních tašek. Jedná se o praktický marketingový nástroj, který se postará o propagaci bez vašeho významného přičinění.

Stylová a praktická

Reklamní tašky jsou mezi veřejností velmi oblíbené, neboť neplní pouze praktický účel, nýbrž jsou též stylovým doplňkem pro nakupování. Výrobce tašek totiž sleduje poslední trendy a z toho důvodu rovněž dbá na jejich líbivý design. Tašky se vyrábí z různých typů fólií a v několika barevných provedeních, takže je skutečně z čeho vybírat. Není žádný problém vyrobit vám tašku dle vašeho grafického návrhu. Variabilita tašek spočívá v jejich různých velikostech a tvarech, které jsou uzpůsobeny nosnosti. Reklamní tašky s průhmatem využijete pro lehčí zboží, tašky s páskovým držadlem se hodí pro těžší předměty.


Myslete na přírodu

V současné době čím dál více lidí řeší ekologickou otázku, a proto jim není lhostejné, v jakých taškách nosí nákup. BIO tašky dají vašim obchodním partnerům jasně najevo, že ochrana životního prostředí je pro vás prioritní. I tyto tašky je možné vyrobit v různých provedeních, velikostech, barvách a potiscích. Jejich bonusem je ovšem fakt, že jsou plně rozložitelné a do přírody nevypouštějí žádné škodlivé látky.


Zaměřte se na obaly

V reklamních taškách zákazníkům zpravidla předáte dárečky, reklamní předměty či dokumenty. Vaše zboží se ovšem neobejde bez plastových obalů či balicích fólií, které jsou dalšími příležitostmi k propagaci vaší značky. Tyto velmi vděčné reklamní nástroje lze opatřit potiskem vašeho loga, sloganem atd. Tímto způsobem se posílaný balíček postará o vaši reklamu, než doputuje k zákazníkovi domů.loading...