Řekli mu, že jeho pes umírá! Začal ho natáčet každý den, ale pes je stále naživu

Režisér Dave Meinart zachránil německou dogu jménem Pegasus. Filmař žije nyní v Jižní Africe a díky svým zkušenostem z branže natočil neskutečně dojemné time-lapse video jeho fenky.

Čtyřtýdenní fenka Pegasus žila v nelidských podmínkách než jí Meinhart vysvobodil ze zajetí. Bylo mu řečeno, že se fenka stejně dlouho nedožije kvůli pigmentové nemoci. Další štěňata ze stejného vrhu buďto jsou už mrtvá nebo slepá.

Režisér Meinhart věděl, že jeho fenka dlouho žít nebude. Chtěl si ji tak na památku alespoň uchovat na videu. Velké překvapení po 5 měsících! Fenka stále žije a tak se může pochlubit videem, které zachycuje, jak ze štěněte vyrostl velký pes.

I když nový majitel neví, jak dlouho ještě bude jeho čtyřnohá kamarádka živa, snaží se s ní žít každý den na plno!

Jako filmař a režisér se střetl Meinart v životě s mnoha překážkami! Tato ale byla asi ta nejtěžší. Všichni mu tloukli do hlavy, ať si psa k sobě nebere, už jen z důvodu... že tím podpoří útulky, kde pěstují psy ve velkém.

Zachránil ji a to se cenní. Jednou už se narodila a tím už nemohl nic pokazit, mohl zabránit tomu, aby ji utratili a to se mu povedlo!loading...