Renault válí. Nové modely zaslouženě budí pozornost!

Obměna vozového parku je příjemná záležitost. Zejména v případě, kdy se chystáme na pořízení zbrusu nového vozu. Ne nadarmo se říká, že není nad vůni automobilu, který sjel z výrobní linky teprve nedávno. Ale po které značce sáhnout, když se v posledních letech některé automobilky rapidně zlepšily? Potrpíte-li si na design a velmi komfortní jízdu, pravděpodobně vaše volba nakonec padne na šarmantního Francouze. Renault má v České republice početnou základnu příznivců, která se díky nejnovějším modelům pořádně rozrostla. Jaké jsou vaše možnosti?

Někdo to rád malé

Malé vozy mají něco do sebe. Ženy nedají dopustit na kompaktní rozměry. A muži? I ti jeho kouzlu podléhají, především pro jeho mrštnost a snadné řízení. S nejnovějším Twingem a jeho rekordním poloměrem otáčení 8,65 m rozhodně. Obratný městský atlet zaparkuje téměř kdekoliv. Stačí mu opravdu velmi malý prostor. A se zbrusu novými motory je jízda maximálně úsporná a přitom nečekaně dynamická. Renault boduje i nabídkou nadstandardní výbavy. Twingo opravdu není o kompromisech! No, a pokud přeci jen toužíte po něčem větším, sáhněte třeba po legendárním modelu Clio.

Spousta muziky za skvělou cenu

Je libo elegantní sedan s robustními proporcemi? Reprezentativní rodinný vůz, který vás bude bavit řídit? Přesně takový je bestseller Fluence. Druhá generace je ještě o krok dál a těžko uvěřit, že kvalitně zpracovaný interiér a nové technologie můžete mít za tak příznivou cenu. Za zmínku stojí hands-free karta Renault, která sama otevře dveře vozu v momentě, kdy se k němu přiblížíte. Kabina lze přirovnat k pohodlnému salonu na čtyřech kolech a pyšní se největšími rozměry ve své kategorii.

Talisman vás dostane do středu pozornosti

Model Laguna zažil tři úspěšné generace a jeho nástupcem je novinka v podobě sedanu Talisman. Vozy Renault patří ve střední třídě dlouhodobě  ke špičce. Při pohledu na luxusně vyhlížející Talisman není divu. Skvělé jízdní vlastnosti, přesné křivky, velkorysý interiér a špičkové zpracování detailů, to všechno  jsou pádné důvody, proč se vydat do světa právě s Talismanem. Chcete-li vytěžit na maximum nejnovější technologie Renaultu, máte příležitost.

S výběrem vozu vám ochotně pomůže nejlepší dealer

Twingo, Fluence a Talisman nejsou jedinými zástupci automobilky s logem diamantu. Jenom představení kompletní flotily by vydalo na několik dalších článků. Proč ztrácet čas čtením o nich, když se můžete objednat na zkušební jízdu a vychutnat si požitek z ní. Při výběru vhodného vozu je mimo jiné důležitá láska na první pohled a pocit z jízdy. Obraťte se na RENAULT RETAIL GROUP CZ (Renault Praha Zličín), který vám pomůže s výběrem vozu i jeho financováním.Renault Praha Zličín, jež se honosí titulem dealer roku 2013, zajišťuje také kompletní servis, včetně  diagnostiky Renault a prodeje náhradních dílů. Více na www.rpz.cz.


loading...