Revoluce je tu! HOLKU NA SEX si objednáte přes aplikaci v mobilu

Co s načatým sobotním večer? Také neradi víkend trávíte sami u televize s pivem v ruce? Co dál? Přátelé jsou v práci, nebo mají jiné plány a jediný, kdo vám dělá společnost, je osmdesátiletá sousedka, co vás potají sleduje v noci přes rolety.

Věděli jste, že každou hodinu 3 000 mužů v ČR vyhledává ženu pro placenou schůzku?

Doposud sehnat společnici na jednu noc, která bez povídání splní vaše erotická přání, byl nadlidský výkon. Na Tinder vám odepíše sotva jedna dívka a zda se vrhnout na schůzku naslepo už stojí za zvážení. Buďto se za fotografiemi krásné mladé dívky schovává zralá žena s tunou make-upu v nejlepších letech, která hledá malý přivýdělek ke své práci za pásem u pokladny, nebo vaše společnice bude tlustá a ošklivá.

Naštěstí dva Češi dali hlavy dohromady a už v květnu spustili Aldigo, revoluční projekt za 2 miliony, který spojoval společnice Praha a muže, kteří měli o dívky zájem. Netrvalo dlouho a webová stránka udělala díru do světa ve zprostředkování erotických služeb. S mobilní aplikací seženete placenou holku na sex jednoduše odkudkoliv. Díky Aldigo je nyní snadné najít společnici přesně podle vašich představ ve vašem okolí, oslovit ji přes erotický messenger a domluvit si schůzku tam, kde budete vy chtít.

„Od spuštění aplikace Aldigo jsme zaznamenali téměř 2 000 poptávek, které vedly ke sjednání několika stovkám schůzek, což považujeme za velký úspěch. Ukázalo se, že podobná aplikace, která by jednoduše a moderně spojila placené společnice s muži v jejich okolí, v Česku chyběla,“ řekl Matěj Jačka, zakladatel aplikace.

Aldigo není pouze aplikací, která vám pošle holku do postele, ale především se snaží poskytnout kvalitu a spokojenost jak na straně klienta, tak na straně společnice. Nejednou se stalo, že byla dívka fyzicky napadena, znásilněna či okradena. Vymožeností je hodnocení na obou stranách, podle kterého poznáte, která dívka má zkušenosti, opravdu za to stojí a jaká je zbytečnou ztrátou času.

Po spuštění platformy sahala návštěvnost na 60 000 uživatelů a stále stoupá. Lidé se registrují denně, a jestli máte zájem o escort praha či slečnu na volné noze, která to má stejně ráda jako vy, v ČR nenarazíte na lepší seznamku.loading...