Revoluce v chlastu?! Alkohol se bude prodávat už i v prášku

Amerika chce schválit nový revoluční vynález! Alkohol by se měl brzy prodávat i v prášku. Můžete si ho potom rozmíchat v pitné vodě, nebo nasypat přímo do jídla. Výrobce už získal souhlas od Finančního úřadu, který má na starosti alkohol a tabák.

Tomuto nevidomému produktu se přezdívá Palcohol! Minulý rok dostal zelenou a měl se začít prodávat. Úřady ale teď tvrdí, že byl Palcohol schválen omylem. Mluvčí odpovědného úřadu tento týden ujistil veřejnost, že se za vzniklé problémy omlouvají a už byly vyřešeny. Produkt byl schválen.

"Toto je ten správný krok kupředu", řekl Mark Phillips ze společnosti Lipsmark, která za Palcoholem stojí. V některých státech USA je alkohol zakázaný. Zákonodárci se bojí zneužití produktu ze strany mladých dětí. Nechtějí, aby se začal šňupat podobně jako tvrdé drogy. Díky své nízké hmotnosti se dále obávají, jaký dopad to bude mít na veřejné akce. Bary, koncerty a discotéky žijí ze 100% provize prodeje lihovin.

Mnozí, který by chtěli ušetřit, by si kupovali nealkoholické drinky a alkohol by uměle doplňovali. Není už pozdě nad tím přemýšlet? Schváleno to již je a výroba je v plném proudu.

Jak vlastně vznikl nápad z hlavy Marka Phillipse ze společnosti Lipsmark na práškový alkohol?

Původní plán společnosti byl jasný. By bylo skvělé, kdyby mohla mít alkohol v práškové formě. Jediné co by musel koncový uživatel udělat, je zalít prášek vodou.

Jestli se v Česku produkt také ujme nikdo neví. Na naše území se zatím s Pantoholem nepočítá. Nemáme ani informaci, jestli se na EU s něčím podobným jednalo. Ale určitě by se do státní kasičky z DPH něco z tohoto produktu naspořilo.
loading...