Richard Hammond z Top Gearu měl děsivou autonehodu

Znáte oblíbeného moderátora pořadu Top Gear Richarda Hammonda? Stala se mu vážná nehoda, kterou nikdo nečekal... Po tolika dílech oblíbeného pořadu, kdy několikrát riskoval svůj život pro diváky... to byla první z vážnějších nehod, kterou se podařilo dokonce i natočit. Měl více štěstí, než-li rozumu!

Nehoda se stala při cvičné jízdě během přípravy na The Grand Tour ve Švýcarsku. Kdo by řekl, že profesionálnímu řidiči se stane něco takového? Havaroval tam v elektromobilu, který následně vzplanul. Naštěstí se podařilo uprchnout z hořícího auta a tak vyvázl na poslední chvíli bez sebevětšího zranění. 

Richard Hammond (47), jeden z nejoblíbenějších moderátorů pořadu TOP GEAR, měl doslova z prdele kliku. Z doposud nezjištěných důvodů při tréningu na The Grand Tour nezvládl řízení. Někteří lidé v komentářích zahraničních medií dokonce spekulují o tom, že ho z nehody zachránila boží vůle...

Poté, co jeho auto v rychlosti havarovalo, otočilo se na střechu a nakonec začalo hořet. Šlo o vteřiny, které ho dělily od smrti.

Kupodivu se Hammondovi nějak podařilo vylézt z hořícího automobilu po svých. Ať již to byl bůh, nebo moderátorovi dlouholeté zkušenosti, jsme nakonec rádi... že se mu nic nestalo. Jediné zranění, které si odnesl, je jeho zlomená noha.


Nový pořad měla vysílat TV stanice Amazon Prime, které se podařilo natočit snímek, který můžete vidět zde... Hammond se již natáčení nezúčastnil a místo toho si chvíli poleží v nemocnici.


Richard Hammond crash

Zdroj: dailystar.co.ukloading...