Řidič náklaďáku spatřil děsivou nehodu a ihned běžel na pomoc! Palubní kamera vše natočila

Profesionální řidič náklaďáku, David Fredericksen, během pracovní doby jel služebně jako obvykle. Po cestě do města Biloxi ve Spojených státech se stal svědkem nehody!

Spatřil neuvěřitelnou a děsivou nehodu, kde se srazila dvě vozidla a jedno dokonce explodovalo. Vzápětí se zničené auto rychle ocitlo v plamenech a David pohotově reagoval... řekl svému kolegovi, se kterým v nákladním voze jel, že lidem pomůže pomůže.

I přestože nevěřil, že by někdo mohl nehodu přežít, cítil občanskou povinnost a běžel místo nehody zkontrolovat. Z auta vytáhl starší ženu a její roční vnučku!

Díky jeho pomoci obě dvě přežili a dokonce se podařilo záchranou situaci natočit přední palubní kamerou z onoho náklaďáku. David měl tak záznam ze svého hrdinského činu na památku :) Podívejte se, jak se celá strašlivá nehoda udála.


Pokud si myslíte, že se zachoval muž z videa správně a máte pocit, že by se i ostatní lidé měli inspirovat jeho činy, můžete dát o videu vědět i svým přátelům. Ruku na srdce... kolik Čechů by se zachovalo stejně?!loading...