Řidička koukala do blba! Autem jí projel 62-tunový tank

Kuriózní nehoda, která se stane tak jednou za 10 let. V německém okrese Lippe se odehrála hrozná nehoda, nad kterou se každý pozastaví.

Mladá řidička nedala přednost 62-tunovému tanku. Ten s projel hlavní silnicí, jako by se neprášilo. Z osobního vozu Toyota udělalo pořádnou fašírku.

Řidičce osobního vozu bylo teprve 18, řidičské oprávnění měla teprve krátkou dobu. Těžko říci, jestli se kochala přírodou. Z nějakého důvodu nevěnovala pozornost tanku typu Challenger 2! Pomalu přijížděl po hlavní směrem do Augustdorfu v konvoji britské armády. Vážil bezmála 62 tun...

V těchto místech se nacházejí britské základny a jako cvičiště tyto prostory využívají i jednotky NATO a německá armáda. Všichni byly překvapeni, že se řidičce nic nestalo. Její auto na tom bylo o dost hůř.

Poděkovat za to může 24-letému britskému řidiči, který strhl tank do strany a zasáhl jen přední část automobilu. Na autě odhadla policie škodu přibližně 330 tisíc korun.

Při pohledu na automobil, může být řidička šťastná, že se jí nic nestalo. Teď jen doufáme, že měla poškozená žena pořádnou pojistku.
loading...