Robert Rosenberg, Grznár a Beran v metalovém videoklipu!

Estrogenový král Filip Grznár, korba Pavel Beran a nejslavnější český pornoherec Robert Rosenberg (jako rozhodčí) spolu natočili videoklip k metalové hudbě.

Těžko říci, co je to dnes za módu, že si každý musí něco dokazovat a točit hudební songy přesto, že k tomu absolutně nemají náturu, ale musíme uznat... že těmto dvěma mlátičkám, kteří se netají tím, že steroidy jsou na jejich denním pořádku, se to docela i pěkně vydařilo.

Chtěla si trojka zahrát společně ve snímku, či splnit si takový ten svůj dětský sen? Možná že ty nejlepší časy mají za sebou a nechávají si otevřeny pouze zadní vrátka!

Je vidět, že hoši neví co s penězi a tak nás zaráží, že na natáčení nepozvali třeba Lady Dee, která dodala celému videu takový ten šmrnc a důvod, proč jsi pustit tříminutové video plné zpocených svalů a agrese.


Video sdíleli kulturisté na svém Youtube kanálu teprve dnes a již má několik kladných i záporných ohlasů. Některým lidem se z metalu může zvednout kufr a nejradši by po minutě oběsili na pupeční šňůře. Mnoho lidí nechápe a hatuje jednoduchý text!

Ovšem kdo by nevěděl, právě takové songy se krásně pamatují a nakonec fungují výborně jako marketingový tah... vzpomeňte si třeba na Mandrage, kteří na tom krásně profitují ještě dnes.loading...