Rodiče dovolili dceři na dovolené tetování hennou! To neměli dělat

Znáte ty rodiče, kteří by pro své děti udělali první poslední? Možná, že patříte právě k těm, co by se pro své děti rozdali.

Pak-li že jezdíte každé léto na dovolenou někam k moři, mohli jste si všimnout, že často na ulicích lákají umělci na dočasné tetování hennou.

Na první pohled to vypadá jako krásné tetování, které byste jen stěží rozeznali od pravého a navíc to za pár týdnu zmizí.

Ovšem toto děvče bude mít tetování o něco déle... spíš jizvu, která jí pěkně dlouho zůstane. Madison Gulliver z anglického města Isle of Wight si zažila s rodiči na dovolené v Egyptě svoje.

Tak moc chtěla tetování hennou, že si teprve 7 letá dívenka nechala namalovat hennou na ruku květinový vzor.

Za chvíli si však začala stěžovat na nepříjemné svědění pravé ruky a všichni byli znepokojeni, neboť netušili, co se děje. Madisonse na ruce začali vytvářet bolestivé puchýře a lékaři ji museli převést na kliniku specializovanou na popáleniny.

Nejednalo se o žádný vedlejší účinky, ale důvodem byla reakce na látku, která se přidává do barvy, aby o něco déle vydržela. Madison tak bude mít jizvy, které ji budou dovolenou v Egyptě připomínat do konce života.loading...