Rodiče naštvalo, že jejich 11 letý syn vysedával u GTA. Půjčili mu své auto

Chlapec si vyzkoušel jak to chodí v GTA v reálném životě.

V Anglii ve městě Blackpool zažila policie neuvěřitelný případ. Zastavila na silnici teprve 11-letého chlapce. Ten překvapivě řídil vozidlo značky Vauxhall na povolení jeho rodičů, kteří mu dovolili řídit jejich auto po parkovišti.

Podle vyjádření z vyšetřování, rodiče už byly unaveni z toho, že jejich syn celé dny sedí doma a hraje GTA. Slíbili mu proto, že si to může vyzkoušet na vlastní kůži v reálném životě.

Jak informuje stanice BBC, protože šlo jen o dítě, policie nevyvodila žádné následky. Jeho otec, který se v době zastavení příslušníky policejní hlídky nacházel vedle chlapce, si však vysloužil dopravní přestupek.

O případu informovala místní policie na jejich oficiálním Twitteru. Případ však vzali s nadhledem a dávkou humoru. Do příspěvku dokonce přidali výmluvný snímek obrazovky z GTA V s textem „BUSTED“.

„Řidičem auta byl jedenáctiletý (ano, jedenáctiletý) chlapec. Rodiče už byli unavení z toho, že jejich dítě celé dny hraje na herní konzoli PlayStation hru Grand Theft Auto, a proto ho vzali na parkoviště, aby si natrénoval skutečné řízení auta,“ píší muži zákona.

Zdroj: BBC, Refresherloading...