Rodina opustila svůj dům, důvodem bylo 6000 pavouků

Předtím než se přistěhujete do nového domu, raději si projděte sklep a proklepněte všechny stěny. Brian a Susan, kteří právě koupili nový domek v ST Louis ještě netušili co je čeká. V kupní smlouvě nebylo nic a původní majitel se o kostře ve skříni taky nezmínil. Pořádný podraz! Ale asi věděl proč...

Brian a Susan se po nastěhování ničeho nevšimli. Při prohlídce domů se jejich nový domov jevil tak čistě a dokonale. Pár dní stačilo a už se na verandě začali objevovat malí pavouci. Žádný problém zatím neřešili.

"Krátce po té, co jsme se přistěhovali začali doslova krvácet stěny pavouky." řekla pro STL Today oblafnutá nová majitelka domu.

Nemohli uvěřit a ihned zavolali deratizátora, který se měl s jedovatým škůdcem vypořádat. Deratizátor řekl, že je nemožné vyhubit všech 6000 hnědých pavouků samotářů. Jak ale dosáhli takového čísla je nám záhadou.

Veškeré úsilí bylo marné. Po roce snažení mladá dvojice boj s dotěrným hmyzem vzdala a snažila se vše řešit s pojišťovnou. Neúspěšně. Těm se totiž dům napadený pavouky nejeví jako pojistná událost, protože nevznikla žádná hmotná škoda.

Nenechali se ale dále ojebávat a podali vše k soudu. Zažalovali předchozího majitele, že před prodejem věděl o problému s domem. Po dlouhých soudních tahanicích vysoudili 472 000$. Za ty peníze si nyní můžou koupit takový domky klidně dva.loading...