Rokytnice nad Jizerou, ta je!

Co takhle dovolená v Krkonoších? Hory, příroda, turistika, kola, lyžování, česky mluvící domorodci? Proč ne, že? Víme o jednom libovém místečku, oáze klidu a pohody. Jmenuje se Rokytnice nad Jizerou a je tam krásně. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, nastražte uši.

R jako relaxace

V místech, kde horská bystřina s názvem Huťský potok mizí v divoké Jizeře, rozprostírá se čarovné údolí. Je obklopeno těmi nejvyššími kopci, jaké u nás můžete najít, skýtající nepřeberné možnosti pořádně se vyřádit. Ať už jste lyžník, horský cyklista, zanícený chodec či jen statický přírodofil, budete bezvýhradně uspokojen! Stačí se jen porozhlédnout po nějakém tom útulném ubytování v Rokytnici, a pak už jen relaxovat až do totálního vyrelaxování.

L jako lenošit

Ovšem hyperaktivní za každou cenu rozhodně být nemusíte! Pokud jste přijeli jen tak lenivět, popřípadě lenošit, nacpávat se a kochat spektakulární krajinou, budiž. Kromě celé řady wellnessů zde jistě naleznete i přehršle pohostinských zařízení, kde můžete ochutnat specifické speciality podkrkonoší a zalít je některým ze zdejších ležáků. Doufáme, že jste už přesvědčeni. Abyste si zbytečně neoklikávali ukazováček, na serveru Dovolená-Krkonoše-Rokytnice.cz najdete vše, co potřebujete ke zdárnému pobytu vědět.loading...