Rozchod a nová láska! Simpsonovi čekají krušné chvíle

V seriálu Simpsonovi se budou dít pořádný změny! Homer a Marge si v 26. sérii prošli snad vším! Krušné chvíle přicházejí... Vždy ale stáli při sobě! Scénáristé si řekli: A dost! Chce to změnu.

Vše se totiž mění a v nejnovější sérii, která v USA odstartuje 27.10.2015 se nejlepší pár ze Springfieldu rozejde. Informace o nové sérii potvrdil producent seriálu Al Jean. Asi vás ani nepřekvapí, že za rozchod může zrovna Homer. Lépe řečeno, kvůli jeho častém zaspávání. Bude mu diagnostikována narkolepsie. Podle všeho si obtloustlý lenoch se 3 vlasy najde novou přítelkyni, kterou má být jeho doktorka. Bude se muset naučit obyčejné věci, které doposud neuměl. Boj s kuchyní bude jeho terno! Vaření, uklízení a praní? To si nikdo nedokážeme představit.

Jak to bude s Marge? Rozšoupne se na stará kolena, nebo bude vychovávat Bárta a Lisu sama? Na to si budeme muset ještě počkat :)

Rozchod dvojice vyvolal nekonečné diskuze na sociálních sítích. Pokud chcete sledovat novinky z chystané série seriálu, doporučujeme pravidelně číst oficiální Twitter.
loading...