Rozchod Jágra a Kopřivové otřásl Česko! Vyměnila legendu za mladého zajíčka

Láska hokejové legendy, Jaromíra Jágra (46) a modelky Veroniky Kopřivové (27), netrvala věčně, jak jsme si všichni mysleli. Jiskra definitivně alespoň z jedné strany vyprchala a nejkontroverznější pár se měl dokonce rozejít již před delší dobou!

Internet je zděšen a nikdo tomu nechce věřit! Podle portálu Extra.xz by měla Veronika Kopřivová mít hodně blízko k jakémusi Mírovi Dubovickému (27).

Nikdo neví, kde se zjevil, kde se vzal a proč vyměnila modelka hokejového boha zrovna za někoho takového. Povídá se z nepotvrzených informací, že údajně jde o "modela", což by dosvědčovalo i jeho hubené tělo.

Nicméně tenhle náhradník pochází z dvojčat a teď mají být všichni tři na dovolené v Itálii. „Já nevím, zeptejte se Verči,“ odsekl tenhle fešák na dotaz webu, zda je jeho vztah s Jagrovou holkou skutečností. A co na to Veronika?„Vy přece víte, že své soukromí již dlouho nekomentuji. Pokud budu chtít něco sdělit, tak to udělám prostřednictvím svého Instagramu. Hodně by mě zajímalo, kde se tyto informace berou. Vy to chcete potvrdit nebo vyvrátit, ale to se nepodaří, protože já o svém soukromí nemluvím,“ mlží kráska.

Ale fotografie vypovídají o tom, že tito dva mají k sobě velmi blízko.
loading...